Bursa Büyükşehir KPSS Yok En Az Ortaokul Mezun 76 Personel Alımları

Bursa Büyükşehir KPSS Yok En Az Ortaokul Mezun 76 Personel Alımları

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilana göre KPSS şartsız en az ortaokul mezunu daimi kadroda 76 personel alımı yapılacağı belirtiliyor.

İŞKUR internet sayfasında yayınlanan ilana göre kurum dışı personel alımları kapsamında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız en az ortaokul mezunu daimi kadroda toplam 76 personel alınacaktır.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımları

61 Şoför, 1 Elektrik Elektronik Teknisyeni, 1 Kaynakçı, 8 Sayaç Okuma Elemanı, 3 Büro Yönetimi ve Sekreterlik Personeli ve 2 Elektrik Teknisyeni olarak istihdam edileceklerdir.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvuru işlemlerini 10 Nisan 2021 tarihine kadar (10 Nisan dahil) yapacaklardır.

Başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvuru işlemlerini başvuru kılavuzunda yer alan kurum e-posta adresine (info@binted.com.tr) Online olarak yapacaklardır.

Adaylar için aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak, Erkek adaylar için Askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak, Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, En az 2 yıldır Bursa ilinde ikamet ediyor olmak şartları aranmaktadır.

Şoför için aranan nitelikler (50 personel)

En az Lise mezunu olmak (Tercihen itfaiyecilik lisesi veya İtfaiyecilik MYO mezunu olmak), Ağır vasıta (Kamyon) sürücü belgesine en az 3 yıldır (Eski C, D, E yeni C veya CE) sahip olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek olmak.

Elektrik Elektronik Teknisyeni için aranan nitelikler (1 personel)

Meslek Liselerinin Elektrik-Elektronik bölümü mezunu olmak, EKAT belgesine sahip olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek olmak.

Şoför için aranan nitelikler (11 personel)

En az Ortaokul mezunu olmak, Ağır vasıta (Kamyon) sürücü belgesine en az 3 yıldır (Eski E, G yeni C ve G) sahip olmak, SRC4 ve Psikoteknik belgesine sahip olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek olmak.

Kaynakçı için aranan nitelikler (1 personel)

En az Lise mezunu olmak, Çelik boru kaynağında (Elektrik Ark kaynakçısı) en az 5 yıl deneyimli olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek olmak.

Sayaç Okuma Elemanı için aranan nitelikler (8 personel)

En az Lise mezunu olmak, Uzun yürüyüş koşullarına uyum sağlayabilecek olmak, 30 yaşından gün almamış olmak ve Erkek olmak.

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Personel için aranan nitelikler (1 personel)

En az Lisans mezunu olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak.

Büro Yönetimi ve Sekreterlik Personel için aranan nitelikler (2 personel)

En az Lise veya Meslek Lisesi mezunu olmak ve 35 yaşından gün almamış olmak.

Elektrik Teknisyeni için aranan nitelikler (2 personel)

Meslek Liselerinin Elektrik-Elektronik bölümü mezunu olmak, EKAT belgesine sahip olmak, 35 yaşından gün almamış olmak ve Erkek olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum