Bursa Nilüfer Sulama Birliği Kamu İşçisi Alımı

Bursa Nilüfer Sulama Birliği Kamu İşçisi Alımı

Nilüfer Sulama Birliği tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Geçici / Tam Süreli olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 5 Eylül 2017 Salı tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar, başvurularını İŞKUR resmi internet sitesi üzer

Nilüfer Sulama Birliğince personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Muhasebe Meslek Elemanı unvanıyla kamu işçisi olarak Geçici / Tam Süreli süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 5 Eylül 2017 Salı tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Başvuracak adaylar 00003977460 iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya Bursa Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne giderek başvuru yapabilirler.

Muhasebe Meslek Elemanı alımı için: Adayların meslek yüksekokullarının bilgisayar destekli muhasebe, finans ve muhasebe, bilgisayarlı muhasebe ve vergi uygulamaları bölümü, iktisat, işletme, maliye, muhasebe, muhasebe ve vergi uygulamaları bölümlerinden mezun olmaları gerekmektedir. Açıköğretim Fakültesi iksitat ve işletme bölümlerini bitiren adaylar da ilana başvuru yapabilmektedir.

Adaylarda aranan sınav şartı 2016 yılında yapılan Kamu Personeli Seçme Sınavı P93 puan türünden en az 60 puan almış olmak olarak belirtilmiştir. İlana sadece Nilüfer/Bursa’da ikamet eden adaylar başvuru yapabilmektedir. İstihdam edilen personelin düzenli olarak işçi bordrolarını düzenlemesi ve gerektiği zaman köylere giderek tahsilat yapabilmesi gerekmektedir.

Bu ilana Kişisel Durumu "Normal" olanlarla birlikte "TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan)" olanlar da başvurabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.