Bursa Nilüfer Sulama Birliği Muhasebe Meslek Eleman Alımı

Bursa Nilüfer Sulama Birliği Muhasebe Meslek Eleman Alımı

Nilüfer Sulama Birliği 03 Ekim 2017 de işçi alacağını duyurdu. Başvuru son tarihi 16 Ekim 2017 de sona eriyor. KPSS 60 puan Şartı bulunan ilana başvurular başlamıştır.

Bursa Nilüfer Sulama Birliği 03 Ekim 2017 de işçi alım ilanı yayınladı. Başvuracak adaylar İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden 16 Ekim 17 tarihine kadar aşağıda belirtilen iş ilan numaraları ile başvura bilirler. KPSS 60 puan şartı aranmaktadır.

Muhasebe Meslek Elemanı 1 kişide aranacak şartlar : Meslek Yüksek Okulu İşletme, İktisat, Maliye, Muhasebe, İşletme, Bilgisayar ve Finans bölümü mezun olması ve Çalışma adresi Sulama Birliği Sulama Sahası, İli, İlçesi ve köyleri olarak açıklanmıştır.

İlana başvuracak adaylar iş kur ilan 00004039943 numarası ile başvuracak olup son başvuru tarihi 16 Ekim 2017 olarak açıklanmıştır. Bu ilana başvuracak adaylar kişisel durumu normal olanlar başvurabilir. Alınacak işçiye 4857 sayılı iş kanunu hakları verilecektir.

Taleple ilgili olarak 4857 Sayılı İş Kanun Hakları geçerli olacaktır. Alınacak personeller Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmelik kapsamında yapılır.

Başvurular alınarak açık iş sayısının 3 katı asil, açık iş sayısının 3 katı yedek suretiyle mevzuat kapsamında alımlar gerçekleştirilecektir.

Bu kapsamda müracaat eden adayların tamamı düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı; kura veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.