Büyükşehir Belediye En Az İlkokul 45 Yaş Sınır Şoför-İşçi-Usta Alımı

Büyükşehir Belediye En Az İlkokul 45 Yaş Sınır Şoför-İşçi-Usta Alımı

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilanda en az ilkokul mezunu 5 farklı unvanda 21 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller daimi kadroda görev yapacaklardır.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi internet sitesinde yayınlanan ilana göre Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere 5 unvanda kadrolu 21 personel alınacaktır. En az ilkokul mezunu olmak üzere alınacak personeller için başvuru şartları ve detaylar haberimizde yer almaktadır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi personel alımında başvuru şekli ve süresi.

Adaylar başvurularını bugün gün boyunca (29 Ocak 2023) kurum e-posta adresine CV göndermek suretiyle elektronik olarak yapacaklardır.

Mersin Büyükşehir Belediyesi hangi kadroda kaç personel alıyor.

1 Elektrik Elektronik Kontrol Sistemleri Teknik Elemanı, 5 Fırın Ustası, 9 Beden İşçisi, 1 Şoför ve 5 Kalfa alınacaktır.

Personel alımında adaylar için ortak başvuru nitelikleri nelerdir.

Türk vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma yetkisine sahip olmak, Kamu haklarından mahrum olmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Mersin Büyükşehir kariyer merkezine kayıtlı olmak, Mersin merkez ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Elektrik Elektronik Kontrol Sistemleri Teknik Elemanı alımı için En az ilgili bölümlerden Meslek Lisesi mezunu olmak, 45 yaşından gün almamış olmak, Elektrik Elektronik Otomasyon Kontrol Sistemlerinin bakım, onarım ve montajı işlerinde mesleki teknisyenlik veya teknikerlik belgesine sahip olmak.

Fırın Ustası (Unlu Mamuller) alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 45 yaşından gün almamış olmak, Fırın ustalık belgesine sahip olmak.

Beden İşçisi alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 35 yaşından gün almamış olmak.

Şoför alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 45 yaşından gün almamış olmak, D sınıfı ehliyete ve SRC2 belgesine sahip olmak.

Kalfa (Fırın İşleri) alımı için En az İlkokul mezunu olmak, 45 yaşından gün almamış olmak, Fırın kalfalık belgesine sahip olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum