Büyükşehir Belediye En Az Ortaokul 47 Personel Başvuruları

Büyükşehir Belediye En Az Ortaokul 47 Personel Başvuruları

Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanda daimi kadroda en az ortaokul mezunu farklı unvanlarda toplam 47 personel alımı yapılacağı belirtiliyor.

İŞKUR’da yayımlanan ilana göre Muğla Büyükşehir Belediye Şirkti MUTTAŞ bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda en az ortaokul mezunu 47 personel alınacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 10 Haziran 2021 tarihine kadar (10 Haziran 2021) yapacaklardır.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını kurum adresine (Muslihittin Mahallesi Mehmet Zeki Özbek Sokak No:77 Menteşe/Muğla) yapacaklardır.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımları

29 Garson, 6 otopark Görevlisi, 5 Palamarcı, 3 Şoför (Yolcu Taşıma), 1 Malzeme Bilimi Mühendisi, 3 Büro Memuru,

Adaylarda aranan ortak nitelikler

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını doldurmuş olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almaya hak kazanmamış olmak, 657 sayılı Kanunun 48 inci maddesinin A bendinin 1, 4, 5, 6, 7 ve 8 numaralı alt bentlerinde belirtilen şartları taşıyor olmak.

Garson için aranan nitelikler

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, Tercihen Bodrum ilçesinde ikamet ediyor olmak, Tercihen Otelcilik, Aşçılık, Restoran işletmeciliği veya Turizm konularında eğitim veren eğitim kurumlarından ilgili bölümlerden mezun olmak, Tercihen İngilizce bilmek.

Otopark Görevlisi için aranan nitelikler

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, Tercihen Bodrum ilçesinde ikamet ediyor olmak, Tercihen İngilizce bilmek, Tercihen Bilgisayar ofis programları ve ofis ekipmanlarını etkin kullanabiliyor olmak.

Palamarcı için aranan nitelikler

En az Ortaokul mezunu olmak, En az Gemici yeterliliğine sahip Gemi adamı cüzdanına sahip olmak, STCW evraklarının süresinin geçmemiş olması, Çok tehlikeli iş kollarında çalışmasında ve vardiyalı çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Tercihen Bodrum veya Gümbet limanı, Marmaris, İçmeler veya Turunç limanında ikamet ediyor olmak.

Şoför için aranan nitelikler

En az Lise ve dengi okul mezunu olmak, Vardiyalı çalışabilecek olmak, En az E ve D sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, SRC2 ve Psikoteknik belgesine sahip olmak, Tercihen Marmaris ilçesinde ikamet ediyor olmak, Tercihen İngilizce bilmek.

Malzeme Bilimi Mühendisi için aranan nitelikler

Malzeme Bilimi ve Mühendisli bölümü lisans mezunu olmak, Tercihen Muğla ilinde ikamet ediyor olmak, Çok tehlikeli iş kollarında çalışmasında ve vardiyalı çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak, Tercihen üretim ve satın alma konularında tecrübeli olmak, Tercihen İngilizce biliyor olmak, Tercihen Autocad ve Office programlarına hakim olmak, Stok yönetimi planlaması, Kalite kontrol, Satın alma süreç yönetimi konularına hakim olmak.

Büro Memuru için aranan nitelikler

Üniversitelerin İşletme, İktisat, Ekonometri, Halkla İlişkiler ve Tanıtım vb. bölümlerinden mezun olmak, Bilgisayar, Ofis programları ve ofis ekipmanlarını etkin kullanabiliyor olmak, Tercihen ileri seviye İngilizce biliyor olmak, Tercihen Menteşe, Bodrum, Fethiye ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.