Büyükşehir Belediye Kadrolu 4 Unvanda Personel Alımı İkamet Var/Yok

Büyükşehir Belediye Kadrolu 4 Unvanda Personel Alımı İkamet Var/Yok

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İŞKUR resmi internet sayfasında yayınlanan ilanda daimi kadroda ikamet şartlı ve şartsız 7 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller üst yaş şartsız 4 unvanda görev yapacaklardır.

İŞKUR kurum dışı ilanlar resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre 81 il başvuru ile daimi kadroda 4 unvanda 7 personel alınacaktır. Adaylar için başvuru şartları ve sürece dair tüm detaylar haberimizde yer almaktadır.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi personel alımı için başvuru süresi ve şekli.

Adaylar başvurularını 28 Ocak 2023 tarihine kadar İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı kariyer sayfası üzerinden elektronik olarak yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir personel alımında kadro ve sayı dağılımı.

1 Pazarlama ve Satış Personeli, 4 Ordino Sorumlusu, 1 Vapur Kafe Ofis Personeli ve 1 Armadör alınacaktır.

Pazarlama ve Satış Personeli alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, ERP ve Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak, En az 3 yıl deneyimli, olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.

Ordino Sorumlusu alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak, En az 2 yıl deneyimli, olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak, İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak, Orta seviyede İngilizce biliyor olmak.

Vapur Kafe Ofis Personeli alımı için İlgili bölümlerden Lisans mezunu olmak, ERP ve Ofis programlarını iyi düzeyde kullanabiliyor olmak, En az 3 yıl deneyimli, olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.

Armadör alımı için Meslek Lisesi ilgili bölümlerden mezun olmak, Gemilerde tersanelerde çelik halat ile yükleme boşaltma işlemi yapmış olmak, Çelik halatlarını örme işini yapmış ve sishal halat örme bükme ve kavala işlemini yapmış olmak, En az 5 yıl deneyimli, olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.