Büyükşehir Belediye KPSS Yok 5 Unvanda Daimi 13 Personel Alımları

Büyükşehir Belediye KPSS Yok 5 Unvanda Daimi 13 Personel Alımları

Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanda Nisan ayı personel alımları kapsamında en az lise mezunu daimi kadroda 5 unvanda 13 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır.

İŞKUR internet sitesinde Nisan ayı personel alımları kapsamında yayınlanan ilanda İstanbul Büyükşehir belediyesi Şehir Hatları A.Ş. bünyesinde görevlendirilmek üzere daimi kadroda en az lise mezunu 13 personel alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Alınacak personellerin unvan ve sayı dağılımları

2 İtfaiyeci, 3 tersane Saha Mühendisi, 1 Proje Mühendisi, 1 Planlama Mühendisi ve 6 Çımacı olarak kurum bünyesinde görevlendirilecektir.

Adaylar için ilana başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 9 Nisan 2021 tarihine kadar (9 Nisan dahil) yapabileceklerdir.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvuru işlemlerini başvuru kılavuzunda yer alan kurum internet adresine (https://kariyer ibb.istanbul/) yapacaklardır.

İtfaiyeci için aranan nitelikler

35 yaşını doldurmamış olmak, En az lise mezunu olmak ve C sınıfı sürücü belgesine sahip olmak, Tercihen meslek liselerinin itfaiyecilik ve yangın güvenliği bölümünden mezun olmak, Alanında en az 1 yıl deneyimli olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak ve İstanbul ilinde ikamet ediyor olmak.

Tersane Saha Mühendisi için aranan nitelikler

Gemi inşaatı ve gemi makineleri Mühendisliği bölümü mezunu olmak, Gemi makineleri ve sistemleri hakkında bilgi ve tecrübeye sahip olmak, En az 3 yıl gemilerin bakım/onarım işlerinde ve bakım planlama alanında çalışmış olmak, MS Office programlarını iyi derecede kullanabilmek, Çoklu iş görevlerini önceliklendirme becerisine sahip olmak, İyi seviyede İngilizce bilmek, Ekip çalışmasına yatkın, titiz, iletişimi kuvvetli, dikkatli ve çalışkan olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.

Proje Mühendisi için aranan nitelikler

Gemi inşaatı ve gemi makineleri Mühendisliği veya Makine Mühendisliği bölümü mezunu olmak, Yeni gemi projelerinde rol almış veya mevcut gemi projelerini geliştirme aşamalarına katılmış, en az 3 yıl deneyimli olmak, CAD ve 3D model çizimi yapılan programları kullanabilmek ve bu programlarda model tasarlama deneyimine sahip olmak, Çoklu iş görevlerini önceliklendirme becerisine sahip olmak, İyi seviyede İngilizce bilmek, Ekip çalışmasına yatkın, titiz, iletişimi kuvvetli, dikkatli ve çalışkan olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.

Planlama Mühendisi için aranan nitelikler

Gemi inşaatı ve gemi makineleri, Gemi inşaatı ve deniz teknolojisi, Makine veya Endüstri Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Tersane planlama, donatım veya hakkediş kontrolleri görevlerinin birinde en az 3 yıl deneyimli olmak, MS Project, MS Office programlarına hakim olmak, Analitik düşünce yapısına sahip araştırmacı ve yeniliklere açık olmak, Ekip çalışmasına yatkın, titiz, iletişimi kuvvetli, dikkatli ve çalışkan olmak, Erkek adaylar için askerlik görevini yapmış olmak.

Çımacı için aranan nitelikler

25 – 40 yaş arasında olmak, En az lise mezunu tercihen meslek yüksekokulu mezunu olmak, Yüzme biliyor olmak, Bedensel engeli olmamak ve Beykoz ve Sarıyer ilçelerinde ikamet ediyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.