Büyükşehir Belediye Sürekli Kadro 4 Unvanda Kamu Personel Alımı

Büyükşehir Belediye Sürekli Kadro 4 Unvanda Kamu Personel Alımı

Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR internet sayfasında yayınlanan ilanda sürekli kadroda 4 unvanda toplamda 4 Kamu Personeli alınacağı belirtilmektedir. Detaylar haberimizde yer almaktadır.

İŞKUR resmi web sitesinde yayınlanan ilana göre Bursa Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 4 unvanda toplam 4 Kamu Personeli İşçi alımı yapılacaktır.

Bursa Büyükşehir personel alımında başvuru süreci

Adaylar başvurularını 7 Nisan 2022 tarihine kadar kurum e-posta adresi üzerinden Online olarak yapacaklardır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi alınacak personellerin dağılımı

1 Fuar Organizasyon Sorumlusu, 1 Sosyal Medya Destek Uzmanı, 1 Uluslararası İlişkiler Uzmanı ve 1 Seyahat Acentesi Satış Görevlisi alınacaktır.

Personel alımında aranan ortak nitelikler

Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

Bursa ilinde ikamet ediyor olmak.

Fuar Organizasyon Sorumlusu alımı için Lisans mezunu olmak, Tercihen İngilizce biliyor olmak, Alanında en az 5 yıl deneyimli olmak, 30 yaşını aşmamış olmak.

Sosyal Medya Destek Uzmanı alımı için Lisans mezunu olmak, 30 yaşını aşmamış olmak, Video edit programlarına hakim olmak, Daha önce sosyal medya hesabı yönetmiş Türkçe dil bilgisi ve yazım kurallarına hakim olmak.

Uluslararası İlişkiler Uzmanı alımı için Yüksek Lisans mezunu olmak, Çok iyi derecede İngilizce biliyor olmak, 35 yaşını aşmamış olmak, YDS, Yök Dil en az 80 puan almış olmak, Alanında en az 7 yıl deneyimli olmak.

Seyahat Acentesi Satış Görevlisi alımı için Lisans mezunu olmak, İyi derecede (okuma, yazma, konuşma) Macarca biliyor olmak, Alanında en az 7 yıl deneyimli olmak, 40 yaşını aşmamış olmak.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.