Büyükşehir Belediyesi 618 Personel Alımı Başvuru Ekranı! En Az İlköğretim

Büyükşehir Belediyesi 618 Personel Alımı Başvuru Ekranı! En Az İlköğretim

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB bünyesinde İSYÖN’e yeni ve güncel personel alımı başvuruları alınıyor. İBB başvuru ekranı ve şartlar bu yazımızda.

İstanbul ili iş ilanları bünyesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yeni kadrolara başvurular online olarak alınıyor. İBB bünyesinde İSYÖN İstanbul Yönetim Yenileme A.Ş. bünyesinde 618 personel işçi alımı yapılacak. Detaylar bu yazımızda yer alıyor. İBB’ye 49 Cankurtaran Şefi alımı, 2 Dron Kullanıcısı alımı, 558 Cankurtaran alımı, 5 Kaptan alımı ile 4 Kaptan Yardımcısı alımı şartları ve tüm süreç bu yazımızda.

ibb-personel.jpg

632 işçi personel alımı başvuru süreci

Adaylar başvurularını 15 Mart 2022 tarihine kadar İBB'nin kariyer sayfasında yapabileceklerdir. Kariyer sayfasında yer alan "Genel Başvuru" alanında başvurularınızı belirtilen sürece kadar yapabilirsiniz.

İBB personel alımı başvuru genel şartları

Adayların başvuru için T.C. vatandaşı olması, herhangi sağlık problemi olmaması, sabıka kaydı bulunmaması gerekiyor. Ayrıca branşlar bazında şartlar da şu şekildedir:

Cankurtaran şefi şartları

Adayların asgari gümüş cankurtaran sertifikasına sahip olması gerekiyor. Ayrıca en az ilköğretim mezunu olmak gerekiyor.

Dron "insansız hava aracı" kullanıcısı alımı şartları

Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü veya yetkilendirilmiş diğer kuruluşlar taraıfndan insansız hava aracı kullanıcı ile ilgili yasal belgelerie ve ehliyetlere sahip olmak gerekiyor.

Cankurtaran alımı şartları

Adayların asgari gümüş cankurtaran sertidikasına sahip olması gerekiyor. Ayrıca sertifika yeterli olmaması durumunda Türkiye Su Altı Sporları Federasyonunun yetkilendirdiği eğitim kurumu ile işbirliği içerisinde teorik ve protik eğitimlerin verilmesi, akabinde başarılı olan adayların sertifika lmaları sağlanacaktır.

Kaptan alımı şartları

En az ilköğretim mezunu olmak ve gerekli ikamet şartını sağlamak gerekiyor.

Kaptan yardımcısı alımı şartları

Adayların başvuru için denizcilik ve bot kullanım bilgileri ile muhtemel görevlere yönelik deneyimli ve gerekli yasal belgelere ve ehliyetlere sahip olmak gerekiyor. En az ilköğretim mezunu olmak gerekiyor.

Tüm branşlar için ikamet şartı vardır. Aşağıdaki başvuru kılavuzunda gerekli diğer detayları ayrıca bulabilirsiniz. İşte gerekli başvurulara dair başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/ston-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum