Büyükşehir Belediyesi İkamet Şartsız Kadrolu Kamu Personeli Alımı

Büyükşehir Belediyesi İkamet Şartsız Kadrolu Kamu Personeli Alımı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR resmi internet sitesinde yayınlanan ilanda daimi kadroda kamu personeli alımı yapılacağı açıklanmıştır. Personel alımında ikamet şartı bulunmadığından ülke geneli başvuru yapılabiliyor.

İŞKUR resmi web sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere sürekli kadroda 2 kamu personeli alınacaktır. Alınacak personeller 1 Muhasebe Kıdemli Uzmanı ve 1 Şehir ve Bölge Plancısı olarak görev yapacaklardır.

İstanbul Büyükşehir personel alımı için başvuru süresi ve ekli.

Adaylar başvurularını 28 – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında İstanbul Büyükşehir kariyer internet sitesi üzerinden elektronik olarak yapacaklardır. Başvurusu kabul edilen adaylar için mülakat yeri ve zamanı kurum tarafından daha sonra bildirilecektir.

Muhasebe Kıdemli Uzmanı alımı için Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun olmak, En az 5 yıl tecrübeli olmak, Mali nitelikte belge ve usul incelemesi yapabilecek, TDMS hakim olmak, Mevzuat bilgisine sahip olmak, E-Fatura, Arşiv fatura uygulamasını biliyor olmak, Ofis programlarına hakim olmak, Tercihen ERP kullanabiliyor olmak.

Şehir ve Bölge Plancısı alımı için Üniversitelerin ilgili bölümünden mezun olmak, Tercihen yükseklisans yapmış olmak, ArcGIS, IBM SPSS programlarının kullanımında yetkinlik sahibi olmak, Ofis programlarını ileri derecede kullanabiliyor olmak.

Başvuru kılavuzu.

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum