Büyükşehir Belediyesi Kadrolu Memur Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Büyükşehir Belediyesi Kadrolu Memur Alımı Başvuru Ekranı Açıldı

Genel İdari Hizmetler sınıfı kadrolu memur personel alımı başvuruları bugün itibarıyla başladı. İETT kadrolu personel alacak. İstanbul Büyükşehir Belediyesi memur alımı başvuruları ve tüm detaylar bu yazımızda.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından İETT’ye yeni ve kadrolu memur alımı başvuruları bugün itibarıyla başladı. İETT kadrolu GİH sınıfı 6. derece müfettiş yardımcılığı giriş sınavına başvurular online olarak yapılacak. İŞ İLANLARI KARİYER olarak sürece dair gerekli tüm detayları bu yazımızda hazırladık. İşte detaylar.

İETT memur alımı başvuru genel şartları nelerdir?

Adaylar 8 bin 996 TL net maaşı olan GİH sınıfı 6. derece 3 Müfettiş Yardımcısı alımı başvurusu için aşağıdaki genel ve özel şartları taşıması gerekiyor. Bu kapsamda;

657 sayılı DMK’daki genel şartlara haiz olmak, 2020 ve 2021 KPSSP48 puan türünden en az 80 ve üzeri almak, 1 Ocak 2022 itibarıyla 35 yaşını doldurmamak, askerlikle ilişiği olmamak, İETT’ye alınacak kadro için Müfettişlik mesleğini yerine getirmesini engelleyecek herhangi bir sağlık problemi olmamak, bu sınava daha önce iki defadan fazla katılmamış olmak şartları bulunmaktadır. İşte mezuniyetlere dair hususlar.

Kamu memur alımına hangi bölüm mezunları başvurabilir

4 yıllık üniversitelerin Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisat, İşletme, İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile en az dört yıl lisans eğitimi veren ve bu okullara denkliği YÖK tarafından kabul edilen yurtiçi ya da yurtdışındaki üniversitelerden birini bitiren adaylar İETT müfettiş yardımcılığı sınavına başvurabilir.

Büyükşehir Belediyesi memur alımı başvuruları

İstanbul Büyükşehir Belediyesi İBB bünyesinde “İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri” İETT memur alımı başvuruları aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden başladı. Adaylar 9-20 Mayıs tarihleri arasında başvuru iş ve işlemlerini online olarak yapabileceklerdir. İşte gerekli başvuru kılavuzu:

Tıkla HEMEN İETT başvuru kılavuzunu İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/ett-personel-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum