Büyükşehir ve Belediye En Az Ortaokul 98 Personel Alımları

Büyükşehir ve Belediye En Az Ortaokul 98 Personel Alımları

Büyükşehir ve Belediye Başkanlığı tarafından İŞKUR’da yayınlanan ilanlara göre en az Ortaokul mezunlarından olmak üzere vasıfsız toplamda 98 personel alımı yapılacağı belirtiliyor.

İŞKUR internet sayfasında yayınlanan ilana göre kurum dışı personel alımları kapsamında Eskişehir Büyükşehir ve Manisa Soma Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere KPSS şartsız geçici kadroda en az Ortaokul mezunu 98 vasıfsız personel alınacaktır.

Eskişehir ESPARK adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvuru işlemlerini 8 Nisan 2021 tarihine kadar (8 Nisan dahil) yapacaklardır.

Başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvuru işlemlerini başvuru kılavuzunda yer alan kurum e-posta adresine (esparkpeyzaj.cv@gmail.com) Online olarak yapacaklardır.

Beden İşçisi için aranan nitelikler (60 personel)

Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlardan, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlardan mahkûm olmamak, Askerlik durumu itibarıyla; Askerlikle ilgisi bulunmamak, Askerlik çağına gelmemiş bulunmak, Askerlik çağma gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış yahut ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak, 22/5/2003 tarihti ve 4857 sayılı İş Kanununun 30 uncu maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak şartları aranmaktadır.

ESPARK başvuru kılavuzu.

Manisa Soma Belediyesi adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvuru işlemlerini 7 - 8 Nisan 2021 tarihleri arasında (8 Nisan dahil) yapacaklardır.

Başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvuru işlemlerini başvuru kılavuzunda yer alan kurum e-posta adresine (qwww.somabelas.com.tr) Online olarak yapacaklardır.

Park Bahçe İşçisi için aranan nitelikler (38 personel)

Türk vatandaşı olmak, 22 – 55 yaş arasında olmak, En az ortaokul mezunu olmak, Affa uğramış olsa bile belirli suçlardan mahkum olmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Askerlik görevini yapmış olmak, En az 6 aydır Soma ilçesinde ikamet ediyor olmak, Zihinsel ve bedensel engeli bulunmamak ve Vardiyalı çalışabilecek olmak şartları aranmaktadır.

Soma başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.