Çağrı Merkezi Hizmetleri Mezunlarının Atanması Çok Zor

Çağrı Merkezi Hizmetleri Mezunlarının Atanması Çok Zor

Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunlarının, veri hazırlama kontrol işletmeni kadrolarına atanması büro yönetimi ve sekreterlik bölümüyle beraber olarak gerçekleştirilecek. Durum böyle olunca çağrı merkezi hizmetleri mezunları bu olaya sitem etti. Çağrı merkezi

Çağrı Merkezi Hizmetleri; çağrı merkezi mesleğinin gereğini yapan, temel ilkelere ve müşteri ile ilişkilerinde hassasiyete sahip personel yetiştiren iki yıllık bir bölümdür.

Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunları, bölümlerinden mezun olduktan sonra çağrı merkezleri başta olmak üzere müşteri ile ilişki olan tüm noktalarda görev yapabilmektedirler.

Fakat son dönemlerde Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunlarının ataması çok zor gerçekleşmektedir. Bazı kadrolara atanmak için çağrı merkezi hizmetleri mezunları dışında diğer bölümlerden de alım yapılmaktadır. Bu durumda bölüm mezunlarının atanması zora düşmektedir.

Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunları, yapılacak olan bir atama için örnek verdi. Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrolarına atanmak için çağrı merkezi hizmetleri mezuniyeti dışında, büro yönetimi ve sekreterlik bölümlerinden mezun olanlarının da başvuruları kabul ediliyor.

2 yıl boyunca 112 ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni’nde çalışmak için tam donanımlı yetiştirildiklerini anlatan mezunlar, 112 ve Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadroları için en iyi yapılacak atamanın Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunları olduklarını belirttiler.

Çağrı Merkezi Hizmetleri mezunlarının bir diğer istekleri ise Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni kadrosuna sadece kendi bölümlerinden mezun olanların atanması, büro yönetimi ve sekreterlik gibi bölümlerden personel alınmaması gerektiği oldu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum