Çalışma Bakanlığı Danışman Personel Alımı Yapacak! KPSS Yok

Çalışma Bakanlığı Danışman Personel Alımı Yapacak! KPSS Yok

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ÇSGB bünyesinde 2021 yılı yeni kamu personeli danışman alımı yapılacak. KPSS şartsız danışman alımları başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı “ÇSGB” Uluslararası İşgücü Genel Müdürlüğü geçici koruma altındaki Suriyeliler ve Türk vatandaşları için istihdam desteği projesi kapsamında java yazılım geliştirme danışmanı istihdamı duyurusu yayımlandı. KPSS şartsız başvurulara dair detaylar şu şekildedir:

BAŞVURU SÜRECİ

ÇSGB danışman personel alımları için adaylar başvurularını 19 Ağustos'a kadar yapabileceklerdir. Başvurulara dair gerekli belge ile iş ve işlemlerin yer aldığı başvuru kılavuzunu haberimizin en altında bulabilirsiniz.

DANIŞMAN ALIMI ŞARTLARI

Java Yazılım Geliştirme Danışmanı (2 Kişi) alımı için gerekli özel koşullar şunlardır:

JAVA yazılım geliştirme alanında en az 3 yıl tecrübeli olmak, Java EE 8 veya üzeri, Spring Framework, Hibernate, EJB konularında bilgi sahibi olmak ve en az bir projede çalışmış olmak, Oracle, MySQL, MongoDB ve PostgreSQL veri tabanları hakkında bilgi sahibi olmak, İyi derecede SQL bilgisine sahip olmak, Paket yönetim sistemleri (npm, bower, gulp vs.) bilgi sahibi olmak, Linux tabanlı işletim sistemleri yönetimi hakkında bilgi sahibi olmak,

REST web servis, SOAP hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak, Microservice mimarisi hakkında bilgi sahibi olmak, Versiyon kontrol sistemleri (Git, Bitbucket, Svn vb.) hakkında bilgi sahibi olmak, Kurumsal web tabanlı uygulama projelerinde çalışmış olmak, ReactJS, AngularJS, JavaScript kütüphanelerine ve ES6 (ecma script) standartlarına hâkim olmak, Apache Tomcat, Wildfly, Weblogic uygulama sunucuları hakkında bilgi ve tecrübe sahibi olmak gerekiyor.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.