Çalışma Bakanlığı KPSS Şartsız Güncel Memur Alımı Online Başvuruları

Çalışma Bakanlığı KPSS Şartsız Güncel Memur Alımı Online Başvuruları

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ÇSGB tarafından 2022 yılı kamu personel alımı başvuruları tamamlanıyor. KPSS şartsız başvuru süreci, detayları bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar ve başvurular.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı “ÇSGB” 2022 yılı kamu memur alımı yapıyor. Bakanlık sözleşmeli bilişim personeli alımında KPSS şartı aranmıyor. KPSS puanı olmayan tüm adaylar değerlendirmede 70 olarak baz alınacaklardır. İşte sürece dair tüm detayları bulabileceğiniz haberimiz.

Kamu memur alımı genel şartları

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip olmak, Askerlik çağına gelmiş erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir hastalığı bulunmamak gerekiyor.

Sözleşmeli memur alımı mezuniyet şartları

Başvuru için Bilgisayar, Yazılım, Elektrik, Elektronik, Elektrik ve Elektronik, Elektrik-Elektronik, Endüstri Mühendisliklerinden mezunlar başvurabilecektir. Ayrıca bu bölümlere denkliği YÖK tarafından kabul edilmiş yurt içi veya yurt dışındaki üniversitelerden mezunlar başvurabilir.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı kontenjan detayları

1 Java Kurumsal Mimar, 2 Kıdemli .NET Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Full-Stack Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Bilgi Güvenliği Uzmanı alımı olmak üzere 5 kadro var.

Personel atama başvuru süreci

ÇSGB bünyesinde KPSS şartsız kamu memur alımı için başvurular 12 Ağustos 2022 tarihi dahil olmak üzere yapılabilecektir. Adaylar başvuru iş ve işlemlerini hemen aşağıdaki başvuru ekranı üzerinden yapabilir.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/alisma-bakanligi-memur-alimi.pdf

Başvuru ekranı.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum