Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Kamu Personeli Alımı 2016

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Kamu Personeli Alımı 2016

5 Ocak 2016 Tarihinde Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 9 Kişi Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı İlanı Yayınlandı. Başvurular 22 Ocak 2016 Tarihinde Sona Erecektir.

Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından 5 Ocak 2016 günü kamu personeli alım ilanı yayınlandı. Toplam 9 kişi sözleşmeli bilişim personeli olarak alınacağı bildirildi. Başvurular 22 Ocak 2016 tarihine kadar kurumun istenen belgelerin kuruma posta ya da elden teslim edilmesi şeklinde yapılacağı belirtildi.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı için: Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak.

Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda 2 yıl, 3 yıl, 5 yıl tecrübe şartı vardır. Mesleki tecrübenin ise kamu kurum ve kuruluşlarında geçen süreler dikkate alınacağı bildirildi.

Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek şart.

Alınacak kişiler her unvan için yazılım dili, Yabancı dil puanı gibi şartlar ilan metninde yer almaktadır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.