Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı KPSS Şartsız Personel Alımı Yapıyor

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ÇSGB tarafından danışman personel alımı başvuruları alınıyor. Geçici koruma altındaki Suriyeliler ve Türk vatandaşları için istihdam desteği projesi ile personel alımı bu yazımızda.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı 2022 yılı personel alımı başvuruları kapsamında proje bünyesinde danışman personel alımı yapıyor. Adaylar bu haberimizde yer alan hususlar çerçevesinde iş ve işlemlerini belirtilen süre dahilinde yapabilir.  ÇSGB geçici koruma altındaki Suriyeliler ve Türk vatandaşları için istihdam desteği projesi ile Yazılım Geliştirme Danışmanı ve Yazılım Geliştirme Uzman Yardımcısı alanlarında personel alımı detayları şu şekildedir:

ÇSGB personel alımın hangi bölümler başvurabilir

Proje kapsamında yazılım geliştirme uzman yardımcısı personeli alımı için herhangi lisans mezunları başvurabilir. Ayrıca yazılım geliştirme danışmanı personel alımı için de aynı şekilde lisans bölümlerinden veya denkliği YÖK tarafından kabul edilmiş yurt dışındaki üniversitelerden mezun olanlar başvurabilir.

Branşlar bazında personel alımı özel şartları

Yazılım geliştirme danışmanı alımına ayrıca iyi derecede JAVA ve J2EE bilgisine sahip ve bu kapsamda en az 3 yıl tecrübe sahibi olmanlar, Yazılım geliştirme gereksinimlerinin belirlenmesi, tasarım, geliştirme ve alt yapının teknolojik gelişmelere uyarlanması konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olanlar ile Yazılım tasarım desenleri (design patterns) konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olanlar başvurabilir.

Yazılım geliştirme uzman yardımcısı alımına ayrıca JAVA bilgisine sahip ve bu kapsamda en az 1 yıl tecrübe sahibi olanlar, Yazılım tasarım desenleri (design patterns) konusunda bilgi ve tecrübe sahibi olanlar, Temel SQL bilgisine sahip olmak, Javascript, Jquery, Ajax Teknolojileri, CSS, XML, HTML, XHTML gibi Web Teknolojileri konusunda bilgi sahibi olanlar başvurabilir. Ayrıca başvuru için erkek adayların askerlik ile ilişiğinin bulunmaması da gerekiyor.

Çalışma Bakanlığı personel alımı başvuru tarihleri

ÇSGB Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı bünyesinde danışman personel alımı başvurular 12 Mayıs 2022 tarihine kadar yapılabilecek. Başvurulara dair diğer tüm detayları hemen bu başvuru kılavuzundan inceleyebilirsiniz.

ÇSGB duyuru.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
6 Yorum