Çanakkale Askeri Gazino Müdürlüğü İşçi Alımı

Çanakkale Askeri Gazino Müdürlüğü İşçi Alımı

Çanakkale Askeri Gazino Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 7 kişi olarak açıklandı. Başvurular 21 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir.

Çanakkale Askeri Gazino Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 7 kişi olarak açıklandı. Başvurular 21 Kasım 2016 tarihinde sona erecektir. Çanakkale Askeri Gazino Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi Alım İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 5 Kişi Garson servis elemanı 2 kişi Bulaşıkçı (stevard) olup toplam 7 Kişi istihdam edileceği açıklandı.

Çanakkale Askeri Gazino Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi 5 kişi Garson Servis Elemanı için şartlar: Ortaöğretim (lise ve dengi) olması Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P 94 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Adaylar İş kur iş ilan 00003471308 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 21 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Çanakkale Askeri Gazino Müdürlüğü Sözleşmeli İşçi 2 kişi Bulaşıkçı (stevard) için şartlar: Ortaöğretim (lise ve dengi) olması Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P 94 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması gerekmektedir. Adaylar İş kur iş ilan 00003471321 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 21 Kasım 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kamu Kurum ve Kuruluşlarının daimi ve geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınacaktır. Müracaat tarihleri çakışan, aynı Kamu Kurum ve Kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Çanakkale iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Çanakkale Askeri Gazino Müdürlüğüne istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 21 Kasım 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum