Çanakkale Belediyesi İşçi Alım İlanı

Çanakkale Belediyesi İşçi Alım İlanı

Çanakkale Evreşe Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 7 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 28 Aralık 2016 tarihinde son bulacaktır.

Evreşe Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Sekreter, 1 kişi Sıhhi Tesisatçı, 1 kişi Diğer Servis İşçisi (Sokak Hizmetleri), 1 kişi Kepçe operatörü, 1 kişi Büro işçisi, 1 kişi Kamyon Şoförü ve 1 kişi Makam Şoförü olarak toplam 7 kişi istihdam edileceği açıklandı.

1 kişi Sekreter için alım şartları : Lisans mezunu ( Yüksek Öğrenim Kurumlarının 4 yıllık okulları ) olması gerekmektedir. İş deneyim süresi kadar Sosyal Güvenlik Kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek. Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. MEB Bilgisayar İşletmenliği Sertifikasına sahip olması, Etkili Konuşma ve Diksiyon Sertifikasına sahip olması, Takım Çalışmaları ve Yönetim Sertifikasına sahip olması, Stres ve Zaman Yönetimi Sertifikasına sahip olması, Etkili İletişim,Beden Dili ve İmaj Yönetimi Sertifikasına sahip olması, KPSS P3 60 puanı bulunuyor olması, Stratejik Yönetim Sertifikasına sahip olması ve Innovatic Yenilikçi Düşünce ile Yöneticiliğin Liderlik Teknikleri Sertifikasına sahip olması gerekmektedir. İşkur iş ilan 00003516462 no ile 28 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

1 Kişi Sıhhi Tesisatçı için alım şartları: İlköğretim mezunu olması, İş deneyim süresi kadar Sosyal Güvenlik Kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek, Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi ve Ön ödemeli akıllı su sayacı eğitim sertifikasına sahip olması gerekmektedir. İşkur iş ilan 00003516108 no ile 28 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

1 Kişi Diğer Servis İşçileri için alım şartları: İlköğretim mezunu olması, İş deneyim süresi kadar Sosyal Güvenlik Kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek, Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi gerekmektedir. İşkur iş ilan 00003516034 no ile 28 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

1 Kişi Kepçe Operatörü için alım şartları: İlköğretim mezunu olması, İş deneyim süresi kadar Sosyal Güvenlik Kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek, Bu işi yaptığını gösterir 5 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi ve Kepçe Operatörlük belgesi gerekmektedir. İşkur iş ilan 00003515956 no ile 28 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

1 Kişi Büro İşçisi için alım şartları: İlköğretim, Ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olması, İş deneyim süresi kadar Sosyal Güvenlik Kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek, Bu işi yaptığını gösterir 3 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi B sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. İşkur iş ilan 00003515898 no ile 28 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

1 Kişi Sıhhi Kamyon Şoförü için alım şartları: İlköğretim, Ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olması, İş deneyim süresi kadar Sosyal Güvenlik Kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek, Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi, E ve G sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. İşkur iş ilan 00003515718 no ile 28 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

1 Kişi Makam Şoförü için alım şartları: İlköğretim, ortaöğretim (lise ve dengi) mezunu olması, İş deneyim süresi kadar Sosyal Güvenlik Kurumundan kayıtlı prim gününe sahip olduğunu belgelemek, Bu işi yaptığını gösterir 4 yıllık iş deneyim belgesini ibraz etmesi ve SRC2 belgesi E sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. İşkur iş ilan 00003515841 no ile 28 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

01 Ocak 2017 tarihinde saat 09:00 ile 18:00 arasında Evreşe Belediyesi hizmet binasında noter huzurunda kura çekimi yapılacaktır. Talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Çanakkale iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Çanakkale Evreşe Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası 28 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.