Çanakkale Belediyesi Kamu İşçi Alımı

Çanakkale Belediyesi Kamu İşçi Alımı

Çanakkale Belediye Başkanlığı ilkokul, Lise, Ön lisans ve Lisans mezun İşçi Alım ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 12 Mayıs 2017 tarihinde sona erecektir. Başvuracakların belirtilen aralıklarda başvuru yapmaları gerekmektedir.

Çanakkale Belediyesi 03 Mayıs 2017 tarihinde işçi alım ilanı yayınladı. En az ilkokul mezun olan 8 kişi kamu işçisi unvanıyla istihdam edileceği açıklandı.

Başvuracak adaylar İşkur İl Müdürlüğü veya İşkur resmi internet sitesi üzerinden aşağıda verilen ilan numaraları ile 12 Mayıs 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Genel alan sorumlusu 2 kişi için İlkokul mezun, Hijyen Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak ve İş tecrübesi aranmaktadır. Başvuracaklar için 00003749557 numara ile başvuru yapacaklardır.

İtfaiyeci 1 kişi için İlkokul mezun E sınıfı sürücü belgesine sahip, Temel Yangına Müdahale Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, İlk Yardım Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, Takım Çalışması Eğitim Sertifikasına Sahip Olması şart. Başvuracaklar için 00003749434 iş ilan numarası ile işkur üzerinden yapılacaktır.

Afet müdahale elemanı 1 kişi orta öğretim lise ve dengi mezun olması gerek. Hafif Arama Kurtarma eğitimine Katılım Belgesi, Afet Bilinci Eğitimi Sertifikasına Sahip Olmak, Temel Yangına Müdahale Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, İlk Yardım Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, Takım Çalışması Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Stres Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip olmak ve Kriz Yönetim eğitim Sertifikasına Sahip Olması gerekmektedir. Başvuracaklar için 00003749367 iş ilan numarası ile işkur üzerinden yapabilirler.

Arama Kurtarma teknisyeni 1 kişi orta öğretim lise ve dengi mezun olması gerek. Hafif Arama Kurtarma eğitimine Katılım Belgesi, Afet Bilinci Eğitimi Sertifikasına Sahip Olmak, Temel Yangına Müdahale Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, İlk Yardım Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, Takım Çalışması Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Stres Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahip olmak ve Kriz Yönetim eğitim Sertifikasına Sahip Olması gerekmektedir. Başvuracaklar için 00003749410 iş ilan numarası ile işkur üzerinden yapabilir.

İtfaiyecilik ve Yangın Güvenliği Teknisyeni 1 kişi için Ortaokul lise ve dengi mezun olunması gerekli. Afet Bilinci Eğitimi Sertifikasına Sahip Olmak, Temel Yangına Müdahale Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, İlk Yardım Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, Takım Çalışması Eğitim Sertifikasına Sahip Olmak, Stres Yönetimi Eğitim Sertifikasına Sahibi olanlar başvurabilir. Başvuracaklar 00003749522 iş ilan numara ile başvura bilir.

Sivil Savunma ve İtfaiyecilik Teknikeri ve İtfaiyecilik Ve Yangın Güvenliği Teknikeri 1 kişi Önlisans mezun B sınıfı ehliyet sahibi olanlar başvura bilecekler. Hafif Arama Kurtarma eğitimine Katılım Belgesi, Afet Bilinci Eğitimi Sertifikasına Sahip Olmak, Temel Yangına Müdahale Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olmak, İlk Yardım Eğitimine Katılım Belgesine Sahip Olması ve Takım Çalışması Eğitim Sertifikasına Sahip Olması şart. 00003749687 iş numarası ile işkur üzerinden başvura bilirler.

Cankurtaran 1 kişi için Lisans mezunu B sınıfı sürücü belgesine sahip olması şart. Gümüş Cankurtaran Sertifikasına Sahip Olmak ve Takım Çalışması Eğitim Sertifikasına Sahip Olması gerek. Başvuracaklar için 00003749357 ilan no ile İŞKUR üzerinden başvuru yapılacaktır.

Başvuru yapacak adayların Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 25 Mayıs 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11:00 arasında Çanakkale Belediye Başkanlığı Nikah Salonunda Yapılacak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum