Çanakkale Lapseki Öğretmenevi Müdürlüğü Meslek Eleman Alımı

Çanakkale Lapseki Öğretmenevi Müdürlüğü Meslek Eleman Alımı

Çanakkale Lapseki Öğretmenevi Müdürlüğünden yapılan ilanda 2 Meslek Eleman alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 21 Haziran 2017 olarak açıklanmıştır. KPSS Olarak 60 puan istenmektedir.

Alınacak personel Çanakkale Lapseki Öğretmenevi Müdürlüğü çalışacak olup 2 personel Öğretmenevi Turizm Ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı olarak çalıştırılacağı belirtildi. Çalışma adresi olarak Çanakkale Öğretmenevi Müdürlüğü olarak belirtilmiştir.

Alınacak Turizm Ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı şartlar: Ön Lisans Okul mezunu olması, B sınıfı sürücü ehliyetine sahip olması, Daimi ve tam süreli çalışacak olan personel İş kur (00003841649) iş ilanı no ile internet sitesinden son başvuru tarihi 21Haziran 2017 ye kadar yapmaları gerekmektedir.

Başvuracak adaylarda yapılan seçme ve değerlendirmeler sonucu işe başlatılacak olan adaylar Turizm Ve Otel İşletmeciliği Meslek Elemanı olarak çalıştırılacaktır. En az 1 yıl deneyimi olan (belge istenecektir) adaylar değerlendirmeye alınacaktır.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını kura, yazılı ve sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

 Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir.

Çalışma adresi: Çanakkale Lapseki Öğretmenevi müdürlüğü 21 Haziran 2017 tarihinde saat 17:00 kadar başvuruyu gerçekleştirmeleri gerek. Çalışma adresi cumhuriyet mah. Atatürk cad no:13 LAPSEKİ ÇANAKKALE olarak açıklanmıştır.

Yayınlanan bu ilanlara kişisel durumu ‘’ normal ‘’ olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede Yaralana ) olanlarda başvurabilir. Talep Daimi olup Başvuru talep sayısının tamamı tam zamanlı olarak tabidir. İş Kur üzerinden iş ilan numaraları ile başvuru yapılacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.