Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı 3 Personel Alımı

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı 3 Personel Alımı

Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanlığı Personel Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 3 kişi olarak duyuruldu. Başvurular 30 Aralık 2016 Cuma Günü Sona Erecektir.

Daimi / Deneme süreli Büro memuru (Genel) Pratikten 2 personel Engelli 1 personel Eski hükümlü veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) Olmak üzere toplam 3 personel alımı yapacaktır.

Başvuruda bulunacak adayların Engelli 2 personel alımı için Ortaöğretim (lise ve dengi) bir okuldan mezun olması ayrıca KPSS EKPSS Şartı aranmaktadır. TMY (Terörle Mücadelede Yaralananlar) 1 personel alımı için Ortaöğretim (Lise ve Dengi) Bir okuldan mezun olma şartı ayrıca KPSS KPSSP94 sınav şartı aranmaktadır. Talepte bulunan kamu kurum ve kuruluşunun istemiş olduğu  şartları Taşıyan adayların, 2 Engelli personel için 30 aralık 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003520386 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir. Eski Hükümlü veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) 1 personel Alımı için 30 aralık 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar şahsen veya işkur 00003520426 ilan no ile işkur internet sitesi üzerinden Başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Gerçeği Yansıtmayan (aykırı) belge ve beyanda bulunanların başvurusu geçersiz sayılacak olup, Başvuru ve iptaline ilişkin işleminin Kurumun ve talep sahibi Kamu Kurum ve Kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir.

Taleplere başvuru yapan ve nihai listede ismi bulunan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, mesleki belge, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren Kamu Kurum ve Kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Çanakkale iş ilanları kariyer.

Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri hâlde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.