Çankırı Belediyesi İşçi Alımı

Çankırı Belediyesi İşçi Alımı

Çankırı Yaylakent Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 21 Aralık 2016 tarihinde sona erecektir.

Çankırı Yaylakent Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Şoför Yüktaşıma ve 1 kişi Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Teknikeri olarak istihdam edileceği açıklandı.

Yaylakent Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Şoför İşçisi Genel için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması ve 5 yıl deneyimin olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003506535 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 15 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Yaylakent Belediye Başkanlığı Sözleşmeli 1 kişi Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Teknikeri İşçisi Genel için şartlar: En az Ön lisans mezunu olması, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS P93 puan türünden en az 60 puanı bulunuyor olması, Meb onaylı Bilgisayarlı Muhasebe sertifikası ve Plan CBS sertifikası olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003506732 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 21 Aralık 2016 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Kontrol ve Otomasyon Teknolojisi Teknikeri Sözlü sınavla alınacak olup Şoför kadrosu kura ile belirlenecektir. Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 27 Aralık 2016 tarihinde Saat 10: 00 ile 11:00 arasında Yaylakent Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak. 21 Aralık 2016 Terihine Kadar İstenen Belgeyi Yaylakent Belediye Başkalığına Teslim Edilmesi gerekmektedir.

Talep sayısının üç katından fazla başvuru olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Çankırı iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Çankırı Yaylakent Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 21 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.