Çankırı Belediyesi Şoför ve Temizlik İşçisi Alımı

Çankırı Belediyesi Şoför ve Temizlik İşçisi Alımı

Çankırı Belediyesi Sözleşmeli İşçi Alım ilanı yayınladı. Alınacak Personel sayısı 2 kişi olarak açıklandı. Başvurular 20 Ocak 2017 tarihinde sona erecektir.

Çankırı Yaylakent Belediye Başkanlığı Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Temizlik görevlisi ve 1 kişi Şoför yolcu taşıma olmak üzere 2 kişi istihdam edileceği açıklandı.

Şoför Yolcu Taşıma 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, E sınıfı sürücü belgesine sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003548510 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 20 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Temizlik Görevlisi 1 kişi için şartlar: En az ilköğretim mezunu (İlkokul) olması, Meb onaylı Kat hizmetleri sertifikasına sahip olması gerekmektedir. Başvuracak Adaylar İş kur iş ilan 00003548476 no ile veya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne Şahsen 20 Ocak 2017 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilecektir. Noter Huzurunda Kura Çekimi 08 Şubat 2017 tarihinde Saat 10: 00 ile 11:00 arasında Yaylakent Belediye Başkanlığı Topantı Salonunda Yapılacak.

Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Çankırı iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar Çankırı Yaylakent Belediye Başkanlığında istihdam edilecek olup çalışma adreside aynı adrestir. İlana başvuracakların kişisel durumu Normal olanlarla birlikte TMY ( Terörle Mücadelede yaralanan ) olanlar da başvura bileceklerdir. Başvuracak adaylar iş kur ilan numarası ile 20 Ocak 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.