Çankırı İl Özel İdare Müdürlüğü 7 Personel Alımı

Çankırı İl Özel İdare Müdürlüğü 7 Personel Alımı

Çankırı İl Özel İdare Müdürlüğü tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Geçiçi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 25 Temmuz 2016 tarihinde sona erecektir.

Çankırı İl Özel İdare Müdürlüğü ’ nce  personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 7 kişi Beton Asfalt Serme (Finişer-Serici) Makinesi Operatörü ünvanıyla kamu işçisi olarak geçiçi süreyle istihdam edileceği açıklandı. Başvurular 25 Temmuz 2016 tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Beton Asfalt Serme (Finişer-Serici) Makinesi Operatörü alımı için başvuran adaylardan seçim yapılma aşaması kura yoluyla yapılacaktır. Kura tarihi 2 Ağustos 2016 olarak belirtilmiştir.

Çankırı İl Özel İdare Müdürlüğü’nde geçiçi statüde istihdam edilecek 7 adet Beton Asfalt Serme Makinesi Operatörü alımı ile ilgili olarak adaylarda aranan özellikler E ve G sınıfı ehliyet sahibi ehliyetlerine işlenmiş olacak, Adayların FİNİŞER Belgesi olması ve Kamu Kurumlarından (İl Özel İdare Müdürlüğü, Belediye, Karayolları) TYP, Hizmet alımı yolu ile en az 1 (Bir) yıl Asfalt yapımında Gölet, Baraj, Kanalizasyon işleri v.b. alanlarında çalışmış olmak ve bunu belgelemek olarak belirtilmiştir.

 İlana başvuracak adayların (00003306203) iş ilan no ile Çankırı Çalışma ve İşkurumu İl Müdürlüğü ‘ne veya İş-Kur Resmi İnternet sitesine 25 Temmuz 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gereklidir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.