Çankırı Valiliği SYDV Memur Alımı 2017

Çankırı Valiliği SYDV Memur Alımı 2017

Çankırı Çerkeş SYDV Personel Alım İlanı Yayınladı. Çankırı Çerkeş Sosyal Dayanışma ve Yardımlaşma vakfı Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi olarak Memur alacak olup başvuru son 22 Şubat 2017 tarih olarak açıklanmıştır.

Çankırı Valiliği Çerkeş Kaymakamlığı SYDV 1 kişi Sosyal Yardım ve İnceleme görevlisi İhtiyacını karşılamak üzere alım ilanı yayınladı.

Çankırı Çerkeş Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisine müracat edecek adaylarda 1 kişi işçi için alım şartları: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, B sınıfı Sürücü belgesine sahip olması, 18 Yaşını bitirmiş olması ve Lisans Sosyal hizmet bölümü, Sertifika ya da Transkript ile belgelemek, Rehberlik ve psikolojik danışmanlık bölümü ve Sosyoloji bölümü 4 (Dört) Yıllık Lisans mezunu olması gerekmektedir.

Vatandaşların yardım taleplerini değerlendirmek üzere yapılacak hane ziyaretlerinde yürümesine ve dışarıda iş yapmasına engel herhangi bir kronik hastalığı ve mazereti bulunmaması, Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak tercih sebebidir. (En az 2 yıl süreyle askerlikle ilişiği bulunmamak) Son 6 ay içerisinde Çankırı il sınırları içerinde ikamet ediyor olmak. Çankırı iş ilanları kariyer.

Başvuracak adayların Sosyal iletişim becerisine sahip olması, Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, belirli vizyon görev ve sorumluluk bilinci içerisinde disiplinli çalışma alışkanlığına sahip olmak. Kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip dezavantajlı gruplarla çalışabilecek kişiler başvuru yapmalılar.

Başvuru esnasında gerekli belgeler: Nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi, Son 6 ay içerisinde çekilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf, Adli Sicil Kaydı belgesi, Sağlık Raporu (Tam Teşekküllü Devlet Hastanesinden veya Sağlık Ocaklarından alınmış) Diploma Fotokopisi, İkamet belgesi ile Çankırı Çerkeş Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma vakfına şahsen teslim edilecektir.

Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfı müdürlüğü 1 personel alımına başvuracak adaylar Çankırı da ikamet edecek olup son 22 Şubat 2017 tarihine kadar Sosyal Yardımlaşma ve dayanışma vakfına şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.