Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur) 4 Kamu Personel Alımı

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur) 4 Kamu Personel Alımı

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur) 4 kişi Kamu Personel Alım ilanı yayınladı. Başvurular başlamış olup 24 Ekim 2017 de sona erecektir. Alınacak kişiler KPSS sıralaması ile yazılı ve sözlü sınav ile Rize adresine istihdam edilecektir.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcısı Alım 11 Eylül 2017 de Bay Bayan 4 kişi alım ilanı yayınladı. Başvurular Şahsen veya posta yolu ile yapılabilir. Başvuru adresi Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Teftiş kurulu başkanlığı Müftü Mahallesi Menderes bulvarı Rize adresine yapabilirler.

Başvuracak adaylar başvuru formunu gerçeğe uygun olarak el yazısıyla doldurup imzalayarak (diğer belgelerle birlikte) Rehberlik ve Teftiş Kurulu Başkanlığı’na 24 Ekim 2017 tarihleri arasında mesai saatleri içerisinde şahsen müracaat ederek teslim etmeleri veya posta ile başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuracaklardan istenen belgeler: Başvuru Formu, Nüfus cüzdanının tasdikli sureti, Öğrenim Diplomasının veya bitirme belgesinin aslı veya tasdikli sureti, 4,5x 6 ebadında 2 adet yeni çekilmiş fotoğraf, 2017 yılı KPSS sonuç belgesinin aslı ya da onaylı örneği ve İnternet çıktısı olması gerek.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Müfettiş Yardımcısı 4 kişi Alımına başvuracak adaylarda aranan şartlar: Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından yoksun bulunmamak, Askerliğini yapmış veya sınava girdiği tarihte erteletmiş bulunmak, Sağlık durumu bakımından yurdun her tarafına giderek görev yapmaya elverişli olmak, görevini yapmaya mani akli ve bedeni hastalığı bulunmamak ve Sınav ilan tarihi itibarıyla 35 yaşından gün almamış olmak.

Öğrenim olarak: Üniversitelerin en az dört yıllık öğretim veren Hukuk, Siyasal Bilgiler, İktisadi ve İdari Bilimler, İşletme, Maliye, Kamu Yönetimi ve Bankacılık gibi bölümleri, Ziraat Fakültelerinin Tarım Ekonomisi (Lisans) bölümü ile bunların yetkili makamlarca tanınmış Türkiye ve yabancı ülkelerdeki eşitlerinden birini bitirmiş olmak ve Kamu Personeli Seçme Sınavı 2017 yılı KPSS sonuçlarına göre, KPSS 75 ve üzeri puan almak şart. Alınacak Kişiler Müfettiş Yardımcısı olarak görevlendirilecektir.

Sınav iki aşamalı olarak geçekleşecektir. Yazılı sınav 11 Kasım 2017 günü saat 09:00 da yapılacaktır. Sınavı kazanan adaylara Mülakat sınavına 12 Kasım 2017 günü yapılacaktır.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü (Çaykur) Müfettiş Yardımcısı Alım İlan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.