ÇAYKUR 500 İşçi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Kura Tam Listesi

ÇAYKUR 500 İşçi Alımı Başvuru Sonuçları Açıklandı! Kura Tam Listesi

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü bünyesinde geçici 500 personel alımı kapsamında başvuru sonuçları açıklandı. Çaykur işçi alımı başvuru sonucu kura listeleri ve tüm detaylar haberimizde.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü 2021 yılı geçici çay eksperi alımı aday başvuru listesi ile geçici çay eksperi işçi adayları başvuru listeleri açıklandı. ÇAYKUR 500 işçi alımı başvuru sonuçları açıklandı. Kura tam listesine aşağıdaki bağlantıdan direkt olarak ulaşabilirsiniz.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ÇAYKUR’a bağlı yaş çay fabrikalarında eksik olan eksik işgücü ihtiyacını karşılamak için İŞKUR aracılığıyla talepleri alınan geçici çay eksperi işçi adaylarının listesi ekte yayımlanmıştır.

ÇAYKUR İşçi Alımı Kura Tarihleri

Ekli listede yer alan adayların T.C. kimlik numaraları ile birlikte diplomalarını (Çay Eksperliği veya Çay Tarımı ve İşletme Teknolojisi bölümlerinden mezun olunduğuna dair) 9 Nisan 2021 tarihine kadar Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü Personel Dairesi Başkanlığına elden teslim etmeleri veya 0464 213 06 81 nolu faksa göndermeleri gerekmektedir.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü’ne bağlı yaş çay fabrikalarında eksik olan işgücü ihtiyacını karşılamak için İŞKUR aracılığıyla talepleri alınan geçici beden işçi adaylarının listesi ekte yayımlanmıştır.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ÇAYKUR tarafından yapılan duyuruda Ekli listelerdeki sıra numaraları esas alınarak kura çekim işlemleri gerçekleştirilecektir denildi. ÇAYKUR 500 işçi alımı başvuru sonuçları açıklandı. Kura tam listeleri:

ÇAYKUR işçi alımı listeleri.

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum