Çaykur İş İlanları: 1365 Kontenjan Başvuru (İş Pozisyonları - İstenen Nitelikler)

Çaykur İş İlanları: 1365 Kontenjan Başvuru (İş Pozisyonları - İstenen Nitelikler)

Çaykur’a güncel iş ilanlarına başvurular alınıyor. Farklı branşlarda 1365 kontenjana başvuru iş ve işlemlerini hemen bu haberimizden inceleyebilirsiniz.

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü “ÇAYKUR” bünyesinde güncel iş ilanları için başvurular devam ediyor. ÇAKUR’da çalışmak için gerekli tüm detayları 1365 işçi alımı kontenjanını hemen bu yazımızda İŞ İLANLARI KARİYER olarak hazırladık.

Çaykur İşçi Alımı İlanları: Güncel Pozisyonlar

ÇAYKUR işçi alımları geçici statüde olacak. Başvuru yapılacak iller Rize, Artvin, Trabzon ve Giresun olarak açıklandı. İşte çaykur işçi alımı kontenjan dağılımları:

  • 1.041 beden işçisi alımı,
  • 166 meslek lisesi ve dengi okul mezunu işçi alımı,
  • 85 çay eksperi alımı,
  • 52 engelli geçici işçi alımı,
  • 21 eski hükümlü geçici işçi alımı başvuruları devam ediyor.

Çaykur İşçi Alımı için Gerekli Yetenekler ve Beceriler

Başvuru genel ve özel şartları kapsamında adayların T.C. vatandaşı olması, 18 yaşını tamamlamış olması, Kamu kurum ve kuruluşlarının özel kanunlarında yer alan özel şartlan taşıması gerekmektedir.

Çay eksperi alımı için MYO Çay Eksperliği veya Çay Tarımı ve İşletme Teknolojisi bölümü mezunu, KPSS 60,

Beden işçisi (tahmil-tahliye alımı için 18- 50 yaş aralığında, erkek, en az İlkokul mezunu, başvuru yapılacak il ve ilçelerinde ikamet etme, Vardiyalı düzende, tozlu ortamda ve bedenen çalışmasında sağlık yönünden herhangi bir engeli bulunmamak,

Engelli ve eski hükümlü işçi alımı için en az İlkokul, başvuru yapılacak il ve ilçelerinde ikamet etme,

Lise ve dengi okul mezunu işçi alımı için 18- 45 yaş aralığında, Lise ve Dengi Okul Mezunu, başvuru yapılacak İl ve İlçelerinde ikamet etme, Vardiyalı düzende, tozlu ortamda ve bedenen çalışmasında sağlık yönünden herhangi bir engeli bulunmamak gerekiyor. Hemen aşağıdaki resimlerde ilgili mezuniyetleri inceleyebilirsiniz.

Çaykur İşçi Alımı İlanları: Güncel Pozisyonlar ve Başvuru Süreci

Çay İşletmeleri Genel Müdürlüğü ÇAYKUR işçi alımları için başvurular 3 Nisan 2023 tarihine kadar yapılabilecektir. Adaylar başvurularını İŞKUR e-şube’den ve il-ilçe müdürlüklerinden, ALO 170 nolu hattan yapabileceklerdir. İŞKUR’un aşağıdaki başvuru ekranından “İşyeri Türü” bölümüne “KAMU” seçerek arama yapıp tüm ilanlara erişim sağlayabilirsiniz.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.