Celal Bayar Üniversitesi Personel Alımı 2016

Celal Bayar Üniversitesi Personel Alımı 2016

Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Personel Alım ilanı 21 Kasım 2016 da yayınladı. Başvuracak adaylar sözleşmeli 2 Hemşire için son 05 Aralık 2016 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre2 kişi Sözleşmeli Hemşire olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacak Hemşirelerin Bütçe gideri Özel Bütçeden ve Döner Sermaye Gelirlerinden karşılanacaktır.

Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslarda yer alan ek 2’nci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) grubu puan sıralaması esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonda sözleşmeli personel alınacaktır.

Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Sağlık 4/B Sözleşmeli Personel alımı için şartlar: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümü mezunu olması gerekmektedir. Başvuru yapacak adaylarda ilgili koşullar ile 657 sayılı Kanunun 48’ınci maddesinde aşağıda belirtilen genel şartlar aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması. Taksirli suçlar hariç olmak üzere affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmaması ve Erkek adayların Askerliğini yapmış olması gerekmektedir. Manisa iş ilanları kariyer.

Başvuracak adaylar sözleşmeli personel olacağı üzere 1 hemşire Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü mezunu olması, Üniversite Hastanelerinin Kalp Damar Cerrahisi ve Anestezi Yoğun Bakım Ünitesinde Çalışmış olması ve İlk Yardımcı Belgesine Sahip Olması gerekmektedir. 1 Hemşire Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik Bölümü mezunu olması, Kemoterapi birimi ile Bronkoskopi Biriminde Çalışma deneyimi olması gerekmektedir.
Başvuran adaylar için 2016 KPSS P94 grubu puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması ve Deneyim belgesi (Aranan niteliklerde deneyim şartı aranan pozisyona başvuracakların en az istenilen süre kadar, istenilen alanda çalıştığını gösterir çalıştıkları ya da daha önce çalışmış oldukları kurumdan alınacak imzalı onaylı resmi belge.) gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Resim, 2016 KPSS P94 sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.