Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Personel Alımı

Celal Bayar Üniversitesi Sağlık Personel Alımı

Celal Bayar Üniversitesi Sözleşmeli Sağlık Personel Alım ilanı 16 Aralık 2016 da yayınladı. Başvuracak adaylar sözleşmeli 2 kişi Biyolog ve Hemşire için son 30 Aralık 2016 tarihi olarak açıklanmıştır.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Sözleşmeli Sağlık Personel Alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 1 kişi Sözleşmeli Hemşire, 1 kişi Biyolog Personeli olarak istihdam edileceği açıklandı.

Başvuracak adaylarda aranacak şartlar:  Sağlık Meslek Lisesi mezunu olması, Sağlık Meslek Yüksek okulu Hemşirelik veya Sağlık memurluğu bölümü mezunu olması( Hemşire için) ve Üniversitelerin Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü mezunu olması, En az 10 (on) yıllık ÜYTE (Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri) Sertifikası sahibi olmak ve en az 2 (iki) yıl ÜYTE (Üremeye Yardımcı Tedavi Yöntemleri) Laboratuvar Sorumluluğu yapmış olması gerekmektedir.

Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile 657 sayılı Kanunun 48’ınci maddesinde aşağıda belirtilen genel şartlar aranmaktadır. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması. Taksirli suçlar hariç olmak üzere affa veya zaman aşımına uğramış yahut para cezasına çevrilmiş veya ertelenmiş, hükümlülüklerine ilişkin kayıtları adli sicilden çıkarılmış olsa bile, bir cürümden hükümlü bulunmamak veya soruşturma altında olmaması, Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak. Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Alınacaklar Sözleşmeli olacağı üzere 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmaması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince sözleşmeli olarak istihdam edilenler, hizmet sözleşmesine aykırı hareket etmesi nedeniyle kurumlarınca sözleşmeleri feshedilmesi veya sözleşme dönemi içerisinde Bakanlar Kurulu Kararı ile belirlenen istisnalar hariç sözleşmeyi tek taraflı feshetmeleri halinde, fesih tarihinden itibaren bir yıl geçmedikçe kurumların sözleşmeli personel pozisyonlarında istihdam edilemezler. Başvuran adaylarda ortaöğretim mezunları için KPSS P3 grubu puanı esas alınacaktır. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olması gerekmektedir.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Resim, Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS (B) P94 sınav sonuç belgesi olması gerekmektedir. Manisa iş ilanları kariyer.

Başvurular Üniversitenin web sayfasından temin edilerek doldurulacak başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte (noter tasdikli veya aslı görülmek kaydıyla fotokopisi) Celal Bayar Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığına şahsen başvuru yapılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir. Adaylar sadece tek bir unvan için nitelik kodu belirterek başvuru yapacaklardır. Başvuru son tarih 30 Aralık 2016 olarak açıklanmıştır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.