Cennet  Vatanımız Kan Ağlıyor Tarihçesi

Cennet Vatanımız Kan Ağlıyor Tarihçesi

Cennet Vatanımız Ülkemize kan ağlatan pkk terör örgütünün tarihçesi ve bu terör örgütüne destek veren Avrupa ve Komşu ülkelerin yardımları

1961 Askeri muhtırası ile Doğu Anadolu ve Güney Doğu Anadolu bölgelerinde kürt akımı olarak nitelendirilen ancak bu akımın dış mihraklar tarafından içimize sızdırılmış ajanlar tarafından pkk terör itlerinin ülkemize 12 Mart 1971 tarihinde bu soysuz pkk’nın temelleri atılmış oldu.

Oysa 1961 Anayasası Özgürlükçü bir Anayasa olarak tarihte yerini korumakta. 1961 Anayasamızın özgürlükçü olması nedeni ile kitlesel olarak her kesimi kapsamakta olduğunu gören bu soysuz ve vatansız ajanlar 1974 tarihinden itibaren aktif olarak başta komşu ülkeler olmak üzere bir çok Avrupa devletlerinin egemenliğinde Canım Türkiye’mize en şiddetli şekilde saldırılarda bulunacak ve kanlı eylemleri kitlelere yayarak Kürt/Türk çatışması çıkaracaklardı ancak kardeş kardeşi öldüremezdi nitekim başaramadılar.

Pkk terör itlerinin 1974 kurduğu demokrat yüksek öğrenim derneği ile Doğu ve Güneydoğu Anadolu bölgesinde yaşayan Kürtleri Türkiye Cumhuriyeti Devletine karşı ayaklanma ve kışkırtmalara yönelik olarak başlatılan propaganda ile kürt vatandaşlara sizlerin dillerinizi, örf, adet , ve geleneklerinizi asimile etmeye çalışan ve bu halkı tanımayan T.C ye başkaldırma vakti gelmedimi diyerekten kışkırtmalarda bulunan bu derneğin kurucuları arasında “ Abdullah Öcalan “ bulunmaktadır.

Pkk soysuzlarının amaçları dış mihraklara hizmet ederek kürt halkının desteği ile Ülkemizi bölme niyetinde olduğu kısa süre içerisinde anlaşılmaktadır. İlk söylemleri Kürdistan devletini kurmak olan bu söylemler ile yola çıkıldığında iç ve dış düşmanların işlerinin olduğu apaçık ortadadır. Çünkü kürt halkının beyinlerini yıkama çabaları sonuçsuz kalınca başka isimler altında başta apocular ardından ukocular olarok güya ulusal kurtuluş ordusu adı altında Kürtlerin gönüllerini feth edeceklerdi. Ancak bu da başarısız olunca 1983 yılından sonra en kanlı eylemlerini Kürtlerin üzerinde yapmaya başladılar.

1983 te başlayan kanlı eylemlerinin başarısı maalesef Ülkemizdeki darbeler olmuştur. Çünkü 1980 Askeri darbesi sonrası baskıların çokluğu nedeni ile Kürtlerin bir bölümü Avrupa ve komşu devletlere iltica etmek zorunda kalmışlardır. Bu ilticalar 4 bir yanı hain olan Ülkemize faturası çok ağır olmuştur. İltica eden kürt vatandaşları Komşu ve Avrupa devletlerinin pkk kamplarında eğitim alarak Ülkemizdeki gencecik Vatan evlatlarını bir bir yitirmeye başlamıştık.

Bitmeyen dinmeyen bu acılar günümüze kadar devam etmekte ancak bu ateşin söndürülmesi gencecik evlatlarımızın şehit düşmemesi için bir olmalıyız diri olmalıyız ve bunların soyları tükenene kadar var gücümüzle her koldan çabalamalıyız. Tarih sayfasında yer bulan bu pkk terör örgütü iyi bilinmelidir Kürtlere hiçbir zaman hizmet etmek bir yana Kürtlere zalimce ve akıl almaz işkencelerle bir çoğunu öldürmüş ve bir çoğu batıya göç etmek zorunda bırakılmıştır. Tarihin yeniden yazılması için Allah Muhammed Aşkına Devletimizi asla yalnız bırakmayalım bu soysuzlara gereken cevabı verelim.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.