Cerrahpaşa KPSS Şartsız Yüksek Maaş Sözleşmeli Devlet Personel Alımı

Cerrahpaşa KPSS Şartsız Yüksek Maaş Sözleşmeli Devlet Personel Alımı

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa tarafından Resmi Gazete’de yayımlanan ilanda ikamet ve KPSS şartsız 7 personel alınacağı açıklanmıştır.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa bünyesinde istihdam edilmek üzere ikamet ve KPSS şartsız 7 Bilişim Personeli alınacaktır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa personel alımı için süre ve başvuru şekli

Adaylar başvurularını 9 Şubat 2022 tarihine kadar İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Personel Daire Başkanlığı Avcılar/İstanbul adresine elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapacaklardır.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları

6 Yazılım Geliştirme Uzmanı ve 1 Veri Tabanı Yöneticisi alınacaktır.

bilisim-2.jpg

Adaylarda aranan başvuru şartları nelerdir

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden Lisans mezunu olmak, Bunların dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden Lisans mezunu olmak, Alanında tecrübeli olmak (3 yıl, 5 yıl), Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, Erkek adaylar için askerlikle ilişiği bulunmamak.

2020 KPSS P3 sınav sonuç belgesi puanının yüzde yetmiş ile yabancı dil puanının yüzde otuzunun toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak alınacak personel sayısının on (10) katı aday arasından seçilecektir. KPSS puanı olmayan veya belge ibraz edemeyen adayın KPSS puanı 70 sayılacaktır. Yabancı dil belgesi ibraz etmeyenlerin puanı (0) sıfır olarak hesaplanacaktır.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.