Cerrahpaşa Üniversitesi Genel Başvuru En Az Lise 56 Personel Alımı

Cerrahpaşa Üniversitesi Genel Başvuru En Az Lise 56 Personel Alımı

Cerrahpaşa Üniversitesi tarafından kamu ilan resmi web sitesinde yayınlanan ilanda ikamet şartsız 81 il başvuru en az lise 56 personel alımı yapılacağı açıklanmıştır. Alınacak personeller için başvuru şartları ve detaylar haberimizdedir.

Kamu ilan resmi internet sayfasında yayınlanan ilana göre İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa bünyesinde görevlendirilmek üzere 81 il başvuru en az lise mezunu 56 personel alınacaktır. Personeller KPSS Yok-KPSS taban Puan Yo-KPSS 60-70 puanla alınacaktır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa personel alımı için başvuru zamanı ve şekli.

Adaylar başvurularını 24 Mayıs 2023 tarihine kadar Üniversitenin web sitesi üzerinden online olarak yapacaklardır.

Cerrahpaşa hangi kadroda kaç personel alıyor.

5 Hasta Bakımı ve Temizliği Personeli, 7 Hemşire, 2 Odyolog, 1 Diyetisyen, 2 Röntgen Teknisyeni, 1 Psikolog, 1 Sağlık Fizikçisi, 25 Tıbbi Sekreter, 1 Fizyoterapist, 2 Eczacı, 2 Teknisyen, 3 Bilgi İşlem Destek Personeli, 2 Büro Personeli, 1 Şoför ve 6 Destek Personeli alınacaktır.

Adaylarda aranan başvuru nitelikleri nelerdir.

657 sayılı Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşıyor olmak, Çeşitli KHK ile kamu görevinden çıkarılmamış olmak, 2022 yılı KPSS sınavına girmiş olmak (Eczacı için KPSS şartı yoktur), KPSS sınavından ilgili puan türünden en az 60-70 puan almış olmak, Lise, Önlisans ve Lisans mezunu olmak, Son başvuru tarihi itibarıyla 30, 35 ve 45 yaşını doldurmamış olmak, Şoför kadrosu için İstanbul ili Anadolu yakasında ikamet ediyor olmak.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.