Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 50 Mimar ve Mühendis Alımı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 50 Mimar ve Mühendis Alımı

5 Eylül 2016 Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Sözleşmeli 4/B Pozisyonlarına Yerleştirme Yapmak 50 personel alımı için ilan yayınlandı.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 4/B maddesine göre istihdam edilmek üzere 50 Mühendis ve mimar istihdam edilecek sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme yapılacaktır.

Tercih işlemleri 5 - 8 Eylül 2016 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM’nin resmi İnternet sitesinden yapılacaktır. İnternetten tercih gönderme işlemleri 8 Eylül 2016 tarihinde saat 23.59’da sona erecektir. Bu süre uzatılmayacaktır.

Tercih süresi bitene kadar, sisteme işlenen tercihlerde değişiklik yapılabilecektir. Tercihlerinde değişiklik yapmak isteyen adaylar bu işlemi ÖSYM adresinden elektronik ortamda yapacaklardır. Yaptıkları tercihlerde değişiklik, tercihlerin kısmen veya tamamen iptali ve mezuniyet tarihinde değişiklik taleplerini içeren dilekçeler Merkezimizde kesinlikle işleme alınmayacaktır. Tercih süresi tamamlandıktan sonra tercihlerde değişiklik yapılamayacaktır.

Adayların, Kılavuzda yer alan sözleşmeli pozisyonları tercih edebilmeleri için 22 Mayıs 2016 tarihinde yapılan 2016-KPSS Lisans’a girmiş ve KPSSP3 puanının hesaplanmış olması gerekmektedir. Tercihlerin geçerli olabilmesi için tercihlerin ÖSYM’ye internetle gönderildiği son gün itibariyle ilgili lisans programından mezun olunması zorunludur. Tercihlerin internetle ÖSYM’ye gönderilmesinin son günü itibariyle mezun durumda bulunmayan adayların, yerleştirilmeleri yapılmış olsa bile göreve başlama işlemleri yapılmayacaktır. Adayların tercih işlemlerinden önce KPSS-2016/5 Tercih Kılavuzu'nu dikkatle incelemeleri gerekmektedir.

Tercih Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:www.KamuPersoneliAlimi.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.