Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı 2017

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alımı 2017

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Personel Alım ilanı 08 Mayıs 2017 de yayınlandı. Başvuracaklar için başvurular 11 Mayıs 2017 tarihinde başlayıp 22 Mayıs 2017 de sona erecektir. İlan Kılavuzu Haber Detayda.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı personel alıma aşağıdaki link adresindeki kılavuzda bütün şartlar mevcuttur. Bakanlığın alacağı 28 personelin başvuruları 11 Mayıs 2017 de başlayacak olup 22 Mayıs 2017 de son bulacaktır.

Başvurular 11 Mayıs 2017 de başlayacak olup İş talep formunu elektronik ortamda doldurarak müracaat etmeleri, elektronik ortamda yapılan başvuruda adayların bilgilerini eksiksiz ve doğru olarak girmeleri gerekmektedir. Başvuru onaylandıktan sonra gerek aday tarafından gerekse Bakanlıkça herhangi bir değişiklik yapılması mümkün olmayacaktır.

Sözleşmeli personel Bakanlık tarafından, Ankara, Diyarbakır, Şırnak, Mardin ve Hakkari illerinde istihdam edilecektir. Başvuracaklardan KPSS şartı aranmayıp 40 yaşına kadar olan adaylar başvurabilirler.

Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Uygulamalarında Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına Dair Esaslara göre Bakanlık taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere sözlü sınav sonucuna göre aşağıda belirtilen şartlarda (7) Avukat, (17) Mühendis (4) Mimar olmak üzere toplam (28) adet lisans mezunu sözleşmeli personel alınacaktır.

Alınacak adaylardan istenen belgeler: Adaylar Çevre ve Şehircilik Bakanlığının internet sitesinde kendisine uygun olan unvan için hazırlanan belge, Personel Alımı Başvuru Formunu, Beyan Belgesini, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Formu, Özgeçmişini (eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup çıktısı alınarak imzalanmış ve resim yapıştırılmış şekilde), Avukat adaylar için Avukatlık Ruhsatname örneği, Diploma Örneği veya Eğitimini yurtdışında tamamlamış olanlar için diploma denkliğinin Yükseköğretim Kurulu (YÖK) tarafından kabul edildiğini gösterir belge (Diplomasında mezuniyet notu yazılı olmayan adaylar için, diploma ile birlikte transkript belgesi), taranarak (pdf) formatında başvuru sırasında sisteme kaydedecektir.

2490-005.jpg

Başvurular 11 Mayıs 2017 tarihinde son bulacaktır. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Elektronik ortamda müracaat etmeleri gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı 28 Personel Alım ilan Kılavuzu için Tıklayınız.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.