Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli 13 Personel Alımları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Sözleşmeli 13 Personel Alımları

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından kariyer kapısında yayımlanan ilana göre ikamet şartı olmadan sözleşmeli 13 kamu personeli alımı yapılacağı belirtilmektedir.

Kariyer Kapısı sayfasında yayımlanan ilana göre Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde görevlendirilmek üzere ikamet şartı olmadan yüksek maaşla 13 sözleşmeli bilişim personeli alımı yapılacaktır.

Adaylar için başvuru zamanı

Adaylar başvurularını 6 Ağustos 2021 tarihine kadar (6 Ağustos dahil) yapacaklardır.

Adaylar için başvuru şekli ve yeri

Adaylar başvurularını, Kariyer Kapısı https://isealimkariyerkapisi.cbiko.gov.tr adresinden yapacaklardır.

Alınacak personellerin unvan ve sayıları

1 Yazılım Geliştirme Takım Lideri ve Çözüm Mimarı (A Grubu), 1 Mobil Yazılım Geliştirme Uzmanı (.NET) (B Grubu), 1 Kıdemli Yazılım Geliştirme Uzmanı (. NET) (B Grubu), 2 Yazılım Geliştirme Uzmanı (.NET) (C Grubu), 1 İş Zekası Uzmanı (C Grubu), 1 Veri Ambarı Uzmanı (C Grubu), 1 Bilgi Güvenliği ve Siber Güvenlik Uzmanı (C Grubu), 1 Ağ Uzmanı (C Grubu), 1 Kıdemli CBS Yazılım Geliştirme Uzmanı (.NET) (B Grubu), 2 CBS Yazılım Geliştirme Uzmanı (.NET) (C Grubu), 1 CBS Yazılım Geliştirme Uzmanı (JAVA) (C Grubu).

Adaylarda aranan ortak nitelikler

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak,  Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden mezun olmak, Bunların dışında kalan dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden mezun olmak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda ücret tavanı iki katını geçemeyecekler için en az 3 yıllık, diğerleri için en az 5 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak. Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla, güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek.

Başvuru kılavuzu.

Kaynak:Haber Kaynağı

Editör

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.