Ceza ve Tevkifevleri CTE Kadrolu 150 İdare Memuru Alımı! Kimler Başvurabilir

Ceza ve Tevkifevleri CTE Kadrolu 150 İdare Memuru Alımı! Kimler Başvurabilir

Adalet Bakanlığı bünyesinde CTE için yeni kadrolu memur personel alımı açıklandı. 150 idare memuru öğrenci alımına kimler başvurabilir? CTE personel atama başvuru süreci ve tüm detaylar bu yazımızda.

Adalet Bakanlığı bünyesinde Ceza ve Tevkifevleri “CTE” Genel Müdürlüğü için kadrolu yeni 150 İDARE MEMURU öğrenci alımı yapılacak. Kimler idare öğrencisi alımına başvuru yapabilecek? İŞ İLANLARI KARİYER olarak gerekli tüm detayları, başvuru sürecini ve şartları bu yazımızda hazırladık. İşte başvurular.

CTE personel alımı başvuru genel şartları nelerdir?

Başvuru için T.C. Vatandaşı olmak gerekmektedir. Ayrıca adayların askerlikle ilişiği bulunmaması, güvenlik soruşturması olumlu sonuçlanması, görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel özürlü olmaması gerekiyor. Bu kapsamda şaşılık, körlük, topallık, işitme kaybı, çehrede sabit eser, uzuv noksanlığı, kekemelik ve benzeri engeller bulunmaması gerekmektedir.

Son başvuru tarihi itibarıyla “14 Ekim 2022” 18 yaşını doldurmuş, 35 yaşını bitirmemiş olmak ile KPSS'den en az 70 ve üzeri almak gerekiyor.

İdare memuru alımı mezuniyet şartları nelerdir?

Ceza ve Tevkifevleri “CTE” Genel Müdürlüğü idare memuru öğrenci alımı için adayların en az dört yıllık lisans eğitimi veren fakülte ve yüksekokullardan mezun olması şartı bulunmaktadır.

Adalet Bakanlığı personel alımı başvuru süreci

Adalet Bakanlığı “Ceza ve Tevkifevleri CTE Genel Müdürlüğü” bünyesinde 150 kadrolu idare memuru alımı için başvuru iş ve işlemleri 30 Eylül ile 14 Ekim 2022 tarihlerinde online olarak yapılabilecek. Gerekli başvuru ekranı açıldığında İŞ İLANLARI KARİYER olarak sizleri bilgilendireceğiz.

Tıkla HEMEN İNCELE! https://isilanlarikariyer.com/d/file/150-idare-memuru-alimi.pdf

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
13 Yorum