Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2954 Personel Alımı

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2954 Personel Alımı

22 Nisan 2016 Tarihinde Adalet Bakanlığı CTE Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2954 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Yayınlanmaya Başladı. Sınava Katılmaya Hak Kazanan Adaylardan İstenen belgeler ve Sınav Tarihleri Yayınlanıyor.

22 Nisan 2016 Tarihinde Adalet Bakanlığı CTE Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 2954 Personel Alımı Başvuru Sonuçları Yayınlanmaya Başladı. Sınava Katılmaya Hak Kazanan Adaylardan İstenen belgeler ve Sınav Tarihleri Yayınlanıyor. Adayların başvuru yaptıkları yerlerdeki istenen belgeleri zamanında teslim edilmelidir.

Bilecik Adliyesi yaptığı açıklamada: İNFAZ KORUMA MEMURLUĞU İnfaz ve Koruma Memurluğu boy-kilo ölçümü 28 Nisan 2016 günü saat 09.00'da Bilecik Adliyesinde yapılacaktır. İnfaz ve Koruma Memuru adaylarının boy- kilo ölçümüne gelirken 4 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 2 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 nüsha adli sicil kaydı getirmeleri rica olunur.

CEZAEVİ KATİPLİĞİ Cezaevi Katipliği uygulama sınavı 02 Mayıs 2016 günü saat 09.00'da Bilecik Adliyesinde yapılacaktır. Uygulama sınavında başarılı olanlardan 4 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 2 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 nüsha adli sicil kaydı istenilecektir.

ŞOFÖR Şoförlük uygulama sınavı 04 Mayıs 2016 günü saat 09.00'da Bilecik Adliyesinde yapılacaktır. Şoför adaylarının boy-kilo ölçümüne gelirken 4 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 2 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 nüsha adli sicil kaydı getirmeleri rica olunur.

AŞÇI Aşçılık sınavına katılmaya hak kazanan adayların 4 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 2 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 nüsha adli sicil kayıtlarının en geç 02 Mayıs 2016 tarihine kadar komisyonumuz Başkanlığında olacak şekilde göndermeleri rica olunur.

SAĞLIK MEMURU Sağlık memurluğu sınavına katılmaya hak kazanan adayların 4 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 2 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 2 nüsha adli sicil kayıtlarının en geç 02 Mayıs 2016 tarihine kadar Komisyonumuz Başkanlığında olacak şekilde göndermeleri rica olunur.

İCRA KATİPLİĞİ İcra Katipliği uygulama sınavı 30 Nisan 2016 günü saat 09.00'da Bilecik Adliyesinde yapılacaktır. Uygulama sınavına gelecek adayların 2 nüsha Güvenlik Soruşturma ve Arşiv Araştırma Formu, 1 nüsha nüfus cüzdan fotokopisi ve 1 nüsha adli sicil kaydının yanlarında getirmeleri rica olunur.

Bursa Adliyesi yaptığı açıklamada: Sözlü sınava katılmaya hak kazanan aday tespit listesinin ilk beş adayın, Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması Yönetmeliği'nin 12. maddesine uygun olarak doldurulacak 4 Adet Arşiv Araştırması Formunu, 2 Adet Sabıka Kaydını ve 4 Adet Kimlik Fotokopisini en geç 26 Nisan 2016 tarihine kadar Komisyonumuza teslim etmek zorundadırlar.

CTE 2 Mayıs 2016 Katiplik Uygulama Sınavı Metinleri İçin Tıklayınız.

Güvenlik Soruşturması Ve Arşiv Araştırma Formu İçin Tıklayınız.

NOT:BU FORM DAKTİLO VEYA BİLGİSAYAR İLE DOLDURULACAKTIR.
*BU FORM BAKANLIĞIMIZ TARAFINDAN ONAYLANACAKTIR.

Adalet Bakanlığı 2.954 Personel Alımı başvuru sonuçları İçin Tıklayınız.

Adalet Bakanlığı 2954 Personel Alımı Sözlü Sınavı Hakkında Duyuru​ İçin Tıklayınız

Sınavda Neler Sorulacak​, Hangi Konulardan Adaylar Sorumlu Haber İçin Tıklayınız.

Adalet Bakanlığı Sözleşmeli Ceza İnfaz Kurumu Kâtipliği Uygulama Sınavı Metinleri için Tıklayınız.​

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.