Çilimli Belediye Başkanlığı 13 İşçi Alımı Haziran

Çilimli Belediye Başkanlığı 13 İşçi Alımı Haziran

Düzce Çilimli Belediye Başkanlığı 13 İşçi Alım ilanı 08 Haziran 2017 de yayınladı. Başvurular başlamış olup 23 Haziran 2017 tarihinde sona erecektir. KPSS şartı bulunmayan ilana İlkokul mezunlar başvurabilir.

Düzce Çilimli Belediye Başkanlığı 08 Haziran 2017 de Sözleşmeli İşçi alacağını açıkladı. Yapılan açıklamaya göre 7 kişi Kanal Izgara İşçisi ve k kişi Kalıp bağlama ve ayar işçisi olmak üzere toplam 13 kişi olarak istihdam edileceği açıklandı. Başvuracak adaylar aşağıda belirtilen tarih 23 Haziran 2017 tarihine mesai bitimine kadar belediye başkanlığına Şahsen başvurmaları gerekmektedir.

Alınacak personel kura ile belirlenecek olduğundan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir. Kurada ismi çıkan kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından iadeli taahhütlü olarak adaylara bildirilir.

Noter Huzurunda Kura Çekimi Başvurular bittikten sonra Düzce Çilimli Belediye Başkanlığı toplantı Salonunda Yapılacak. Başvuracak adayların belirtilen tarih aralığında başvuruyu yapmaları gerekmektedir.

Alınacak Kanal Izgara işçisi 7 kişi için: Kanal Izgara İşçisi meslekli, Bu meslek dalında çalışmış ve belgesi olan, B sınıfı ehliyetli, Askerliğini Fiilen Yapmış veya Tecilli, İlkokul mezun, Erkek ve Öz geçmişi olması gerek.

Alınacak Kalıp Bağlama ve Ayar işçisi 6 kişi için: Kalıp Bağlama ve Ayar işinde deneyimli ilkokul mezun, Erkek, Askerliğini Fiilen Yapmış veya Tecilli ve Öz geçmişi olması gerek.

Başvuru sayısı alınacak işçi sayısından az olursa kura çekilişi yapılmayacaktır. Talep fazla olması halinde talebe başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır.

Başvuracak adaylar Düzce Çilimli Belediye Başkanlığına istihdam edilecek olup çalışma adresi de aynı adrestir. İlana başvuracakların adaylar 23 Haziran 2017 tarihine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.