Çok Sayıda Personel Alımı Bugün Açıklandı! 11 Ocak Kamu İş İlanları

Çok Sayıda Personel Alımı Bugün Açıklandı! 11 Ocak Kamu İş İlanları

Kamu personel, işçi, memur alımları kapsamında 11 Ocak 2022 tarihli kamu iş ilanları yayımlandı. Güncel başvuru kılavuzları ve çok sayıda personel alımı bu haberimde.

TCDD, Harran Üniversitesi, Kayseri Üniversitesi, Danıştay, Helal Akreditasyon Kurumu, Hazine ve Maliye Bakanlığı ile Ankara Üniversitesi sözleşmeli, kadrolu memur işçi personel alımları 11 Ocak 2022 itibarıyla yayımlandı. İŞ İLANLARI KARİYER olarak kamu personel alımı başvuru detayları ve tüm süreci bu haberimizde hazırladık.

Kamu personel alımı başvuru kontenjanları tam liste

  • TCDD 75 işçi alımı,
  • Harran Üniversitesi 107 personel alımı,
  • Kayseri Üniversitesi 15 güvenlik alımı,
  • Danıştay Kadrolu kamu personel alımı,
  • Helal Akreditasyon Kurumu Kadrolu memur alımı,
  • Hazine Bakanlığı 136 memur alımı,
  • Ankara Üniversitesi 7 Personel Alımı olmak üzere çok sayıda kamu personel, işçi, memur alımı bugün açıklandı. İşte detaylar ve tüm ilanlara dair önemli ayrıntılar:

Ankara Üniversitesi 7 Personel Alımı

Ankara Üniversitesi tarafından ortalama 18 bin lira maaşla KPSS şartsız 7 personel alınacak. Personel alımında ikamet ve KPSS şartı yoktur. Ankara Üniversitesi personel alımı için başvuru zamanı belli oldu. 5 Yazılım Geliştirme Uzmanı, 1 Sistem Yönetici ve 1 Kıdemli Sistem Uzmanı alınacaktır. Adaylar başvurularını 25 Ocak 2022 tarihine kadar https://pbs.ankara.edu.tr/basvuru adresinden Online olarak yapacaklardır.

Hazine Bakanlığı 136 Memur Alımı

Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından 136 kadroya sözleşmeli personel alımı başladı. İşte şartlar ve Bakanlık memur alımı detayları. Hazine ve Maliye Bakanlığı 2022 yılı kamu personel alımı kapsamında sözleşmeli 136 kadroya atama başvuruları online olarak alınmaya başladı. Hazine ve Maliye Bakanlığı 136 memur alımı için adaylar başvurularını 21 Ocak 2022 tarihine kadar yapabileceklerdir.

Helal Akreditasyon Kurumu Kadrolu Memur Alımı

Kamu kurumuna GİH sınıfı 8 ve 9 derece kadrolara atanmak üzere yeni ve güncel memur alımı yapılacak. Helal Akreditasyon Kurumu tarafından Uzman Yardımcılığı başvuruları online olarak alınmaya başladı. 10188 TL NET maaş verilecek kamu personel atama başvuru şartlarına aşağıdaki bağlantıdan hemen erişim sağlayabilirsiniz.

  1. https://isilanlarikariyer.com/kamu-kurumu-8-9-derece-kadrolu-memur-alimi-basladi-10188-lira-maas-27636h.htm

Danıştay Kadrolu Kamu Personel Alımı Başladı

Danıştay Başkanlığı bünyesinde kadrolu personel alımı başvuruları online olarak alınmaya başladı. Danıştay personel atama detayları bu yazımızda. Danıştay Başkanlığı kadrolu personel alım ilanına başvurular alınmaya başladı. Adaylar başvurularını başladı. Adaylar aşağıdaki bağlantıdan hemen yapabilirler. Danıştay hizmetli memur alımı başvuruları 20 Ocak’a kadar devam edecek.

Kayseri Üniversitesi 15 Güvenlik Alımı

Kamu Üniversitesi tarafından en az lise mezunu KPSS 55 puanla sınavsız 15 güvenlik alınacağı belirtilmektedir. Kayseri Üniversitesi bünyesinde görevlendirilmek üzere en az lise mezunu 15 Güvenlik Görevlisi alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı yoktur KPSS 55 puan şartı vardır.

Kayseri Üniversitesi personel alımı için başvuru süresi ve başvuru şekli şu şekildedir: Adaylar başvurularını bu ilanın Resmi Gaze’de yayımlandığı günü (11 Ocak 2022) takip eden 15 gün içinde Kayseri Üniversitesi Rektörlüğü (15 Temmuz Yerleşkesi) Evrak Kayıt Birimine şahsen veya posta ile yapacaklardır.

Harran Üniversitesi 107 Personel Alımı

Kamu Hastanesi ve Üniversitesi tarafından en az lise mezunu KPSS 60 puanla 107 personel alınacağı belirtilmektedir. Harran Üniversitesi ve Üniversite Hastanesi bünyesinde istihdam edilmek üzere en az lise mezunu 107 personel alınacaktır. Personel alımında ikamet şartı olmayıp KPSS 60 puan şartı bulunmaktadır.

52 Hemşire, 1 Eczacı, 2 Biyolog, 2 Diyetisyen, 5 Sağlık Teknikeri, 2 Laborant, 3 Röntgen Teknisyeni, 2 Mühendis, 3 Büro Personeli, 1 Diğer Sağlık Personeli, 20 Güvenlik Görevlisi ve 14 Temizlik Personeli alınacaktır. Adaylar başvurularını bu ilanın Resmi Gazetede yayımlandığı günü (11 Ocak 2022) takip eden 15 gün içinde Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen yapacaklardır.

TCDD 75 İşçi Alımı

TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü tarafından KPSS 60 puanla ülke geneli başvuru 75 İşçi alınacağı belirtilmektedir. TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü bünyesinde İstanbul ilinde görevlendirilmek üzere ikamet şartsız KPSS 60 puanla 75 İşçi alınacaktır. TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü işçi alımına başvuru süresi ve şekli şu şekildedir: Adaylar başvurularını 17 Ocak 2022 tarihine kadar İŞKUR üzerinden yapacaklardır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum