Çorum Alaca Sosyal Yardımlar Vakfı Müdürlüğü Memur Alımı

Çorum Alaca Sosyal Yardımlar Vakfı Müdürlüğü Memur Alımı

Çorum Alaca Sosyal Yardımlar Vakfı Müdürlüğü yayınladığı ilana göre 1 büro görevlisi alımı gerçekleştirecek. Bu alıma başvurmak isteyen adaylar 10 Temmuz 2017 tarihe kadar başvurabilecek. İşe alım yapılacak kişi sayısı 1'dir. Adayların başvurmak için aşağ

Çorum Alaca Sosyal Yardımlar ve Dayanışma Müdürlüğü 1 büro görevlisi almak üzere ilan yayınladı.

Adaylarda aranacak şartlar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, 18 yaşını bitirmiş olmak ve 35 yaşını doldurmamış olmak, askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, kamu haklarından mahrum bulunmamak.

Ayrıca  adayın bu alıma başvurabilmesi için vakfın ilçe sınırları içerisinde ikamet ediyor olmalıdır.

Aranan diğer şartlar ; Türk Ceza Kanunu'nun 53 'üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkûm olmamak, görevini yapmasına engel olabilecek süreklilik arz eden fiziksel ve ruhsal hastalık ya da sakatlık ile özrü bulunmamak.

Adaylar ilan ile ilgili detaylı bilgiyi 0364 411 5001-141 nolu telefondan öğrenebilir.

İlan için son başvuru tarihi 10 Temmuz 2017 'dir. Evrak teslimi için adaylara tanınan son tarih ise 17 Temmuz 2017'dir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.