Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Alımı

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü İşçi Alımı

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından kamu işçisi alınacağı duyuruldu. Asansör Bakım ve Onarım İşçisi olarak 2 kişi istihdam edilecek. İlana Eski Hükümlü olanlar başvurabilecek. Başvurular İşkur İl Müdürlüğü veya Resmi internet sitesi üzerinden 3 May

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü 'nce kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu. Yayınlanan İşkur resmi ilan metnine göre belirsiz süreli daimi kamu işçisi alımı yapılacak. İlana eski hükümlü adaylar ile Terorle Mücadelede Yaralananlar başvurabilecek.

Çorum Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü veya İşkur resmi internet sitesi üzerinden İş İlan No (00003731919) ile başvurular alınacak.

Asansör Bakım ve Onarım İşçisi unvanıyla 2 kişi alınacağı açıklandı. İlana sadece İlköğretim mezunları Kamu Personeli Seçme Sınavı KPSS şartı aranmaksızın başvuru yapabilecek.

Çorum İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan statüsünde çalıştırılmak üzere Asansör Bakım ve Onarım İşçisi mesleğinde istihdam edilmek üzere, ilköğretim mezunu, B sınıf sürücü belgesi sahibi olan, MEB onaylı en az 40 saat süreli Tehlikeli ve Çok Tehlikeli İşlerde Elektromekanik Taşıyıcılar Bakım Onarımı konusunda kurs bitirme belgesi olan ve En az 3 yıl iş deneyimli daimi işçi alınacaktır.

Talebe Müracaat etmek isteyen adayların, Türkiye İş Kurumunda Eski Hükümlü veya Terörle Mücadelede Yaralanan statüsünde kaydının olması gerekmektedir.

Başvuracak adaylar için İşkur İş İlan No 00003731919.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.