CTE Açıktan 264 Memur Alımı

CTE Açıktan 264 Memur Alımı

22 Aralık 2016 Tarihinde Adalet Bakanlığı Ceza Ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğünden Yapılan Açıklamaya Göre 264 Kişi Açıktan Kamu Personel Alımı Yapılacak.

Adalet Bakanlığı Ceza Ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü 'nce 22 Aralık 2016 tarihinde personel alımı yapılacağı duyuruldu.

Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü taşra teşkilatında istihdam edilmek üzere Ek-1 listede belirtilen yerlerdeki 9-5 dereceli kadrolara sözlü sınavla 204 psikolog, 57 sosyal çalışmacı ve 3 veteriner hekim alınacaktır. Sözlü sınava, 2016 KPSS LİSANS sınavına katılıp KPSSP3 puan türünden en yüksek puandan başlamak üzere Bakanlıkça belirlenen kadro sayısının 5 katı 1.020 psikolog, 285 sosyal çalışmacı ve 15 veteriner hekim çağrılacaktır.

Başvurular 26 Aralık 2016 tarihinde başlayıp 04 Ocak 2017 tarihi mesai saati bitimine kadar herhangi bir Ağır Ceza Cumhuriyet Başsavcılığına bağlı bilgi işlem şube müdürlükleri, şeflikleri ve bürolarına şahsen yapılacak olup, posta yoluyla yapılan müracaatlar kesinlikle kabul edilmeyecektir.

Adaylarda aranacak şartlar:  657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48’inci maddesinde belirtilen şartları taşımak, Psikolog kadrosuna başvuracak adaylar için psikoloji lisans, sosyal çalışmacı kadrosuna başvuracak adaylar için sosyal hizmetler lisans, veteriner hekim kadrosuna başvuracak adaylar için veteriner hekimliği lisans programlarından mezun olmak. Güvenlik soruşturması ve arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak.

Sözlü sınava girecek adayların isimleri ve sözlü sınava girecekleri yer ile sözlü sınav tarihi 03 Şubat 2017 tarihinde yaılacak. Ankara iş ilanları kariyer.

Adalet Bakanlığı CTE Atama yapılacak iller liste, Başvuru formu, Güvenlik Soruşturması ve arşiv araştırma formu için Tıklayınız.

Adalet Bakanlığı CTE 200 Şoför Alımı Başvurusu

Kaynak:Haber Kaynağı

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
2 Yorum