Çukurova Üniversitesi 10 Personel Alımı

Çukurova Üniversitesi 10 Personel Alımı

Çukurova Üniversitesi Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığı tarafından personel alım ilanı yayınlandı. Daimi olarak belirsiz süreli işçi alımı yapılacaktır. Başvurular 3 Temmuz 2017 Pazartesi tarihinde sona erecektir. Başvuracak adaylar, başvurularını İŞ

Çukurova Üniversitesi Sağlık Kültür Ve Spor Daire Başkanlığınca personel alımı yapılacağı duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre 9 kişi Çocuk Gelişim Elemanı unvanıyla ve 1 kişi Bahçıvan kamu işçisi olarak Daimi/Tam Süreli süreyle istihdam edileceği açıklandı.

Başvurular 3 Temmuz 2017 Pazartesi tarihine kadar İş-Kur İl Müdürlüğü veya resmi internet sitesi üzerinden ilanda belirtilen iş ilanı numarası ile yapılacaktır.

Başvuracak adaylar Çocuk Gelişim Elemanı için 00003865719, Bahçıvan için 00003865891 iş ilan numarası ile İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden veya Adana Çalişma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü 'ne giderek başvuru yapabilirler.

Çocuk Gelişim Elemanı alımı için: 2016 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2016 KPSS P93 puan türünden en az 60 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. İşe alınacak personel sözleşmeli işçi statüsünde istihdam edilecektir. Personele asgari ücret maaş verilecektir. Adayların en az 1 yıl bu meslekte deneyimli olması gerekmektedir.

Bahçıvan alımı için: Adayların en az ilköğretim mezunu olması gerekmektedir. İşe alınacak personel sözleşmeli işçi statüsünde istihdam edilecektir. Maaş olarak asgari ücret verilecektir. Meslekte en az 1 yıl deneyimli olma şartı yer almaktadır. Ayrıca adayların bahçıvanlık sertifikasına sahip olması şartı bulunmaktadır. İşe alınan kişi bahçe temizliği, düzeni ve bakımı işlerinde çalıştırılacaktır.

Bu ilanlara Kişisel Durumu "Normal" olanlarla birlikte "TMY (Terorle Mücadelede Yaralanan)" olanlar da başvurabilir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.