Çukurova Üniversitesi 38 Memur Alımı

Çukurova Üniversitesi 38 Memur Alımı

Adana Çukurova Üniversitesi 24 Temmuz 2017 tarihinde 38 sözleşmeli personel alınacağını belirten bir ilan yayınladı. 38 memur alımı için başvurular 24 Temmuz 2017’de başlayıp 7 Ağustos 2017’de bitecektir. Bu ilana en az lise mezunu olan adaylar başvuru ya

Çukurova Üniversitesi 26 hemşire, 11 sağlık teknikeri, 1 sağlık fizikçisi olmak üzere toplamda en az lise mezunu 38 memur alımı yayınladı.

Başvurular 7 Ağustos 2017 tarihine kadar yapılması gerekmektedir. Başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığı İşçi Bürosuna şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvuru sırasında istenilen belgeler: Başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma veya geçici mezuniyet belgesinin fotokopisi, 1 adet resim, taahhütname, 2016 KPSS sonuç belgesi olarak belirtilmiştir.

Başvuru için aranan genel şartlar: 657 sayılı Kanunun 48. Maddesinde belirtilen genel şartları taşımak, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, kamu haklarından mahrum bulunmamak, askerlik ilişiği bulunmamak, güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak.

18 hemşire alımı için: Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik / Sağlık Memurluğu bölümünden mezun olmak, belirtilen kadrolara göre bir hastanede en az 2 yıl çalışmak gereklidir.

11 sağlık teknikeri alımı için: Adayların açıklanan kadrolara kapsamında meslek yüksek okullarının ilgili bölümlerinden mezun olmuş olmaları gerekmektedir.

8 hemşire alımı için: Sağlık yüksek okullarının Hemşirelik / Sağlık Memurluğu bölümünden (Lisans) mezun olmak ve 3. basamak bir hastanenin belirtilen kadrosunda en az 2 yıl çalışmış olmak şartı yer almaktadır.

1 sağlık fizikçisi alımı için: Fen-Edebiyat Fakültesinin Fizik Bölümünden mezun olmak, Sağlık Fiziği alanında yüksek lisans yapmış olmak, en az 3 yıl Üniversite Hastanesinde Radyasyon Onkoloji Bölümünde çalışmış olmak gerekmektedir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.