Çukurova Üniversitesi İşçi Alımı 2017

Çukurova Üniversitesi İşçi Alımı 2017

Adana Çukurova Üniversitesi Sözleşmeli işçi Alım ilanı 2017 de yayınladı. Başvuracak adaylar için başvurular başlamış olup son tarih 17 Mayıs 2017 mesai bitimine kadar başvuru yapmaları gerekmektedir. Haber detayda.

Adana Çukurova Üniversitesi Sözleşmeli işçi Alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular başlamış olup 17 Mayıs 2017 de sona erecektir. Yapılan açıklamaya göre 2 kişi Sözleşmeli olarak istihdam edileceği açıklandı. Alınacaklar Ortaöğretim Lise ve dengi mezunları için 2016 KPSS (B) grubu KPSS P94 puanı esas alınacaktır.

Sözleşmeli Personel alımı için şartlar: Lise mezunu adaylar başvurabilir. Başvuru yapacak adaylarda öğrenimle ilgili koşullar ile 657 sayılı Kanunun 48’ınci maddesinde belirtilen genel şartlar aranmaktadır. Başvurular 17 Mayıs 2017 de sona erecektir.

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olması gerekmektedir.

Alınacak 2 kişi için: 657 sayılı Kanunun 53’üncü maddesi hükümleri saklı kalmak kaydı ile görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut ve akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile engelli bulunmaması, 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 4/B maddesi gereğince sözleşmeli olarak istihdam edilenler.

Merkezi sınavdan muaf kişilerden(öncelikli) başvuranlar öncelik belge tarihlerine göre eskiden yeniye doğru ve merkezi sınav kapsamında başvuranlar da en yüksek puanlıdan başlamak suretiyle talep sayısının 3 katını geçmeyecek şekilde sıralanarak isim, adres vb. bilgileri içeren nihai listeler talep sahibi kamu kurum/kuruluşuna bildirilir.

Çukurova Üniversitesi Kamu kurum ve kuruluşlarının Eski Hükümlü/ TMY statüsündeki sürekli/ geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.

Başvuru esnasında istenecek belgeler: Başvuru formu, Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi ve 1 Adet Resim olması gerekmektedir. Başvuruda bulunacak adaylar başvuru formu ve istenilen belgeler ile birlikte Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri veya iş kurumu üzerinden internet yolu ile yapılabilir. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum