Çukurova Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım 2016

Çukurova Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alım 2016

22 Ocak 2016 Tarihinde Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü Büro Personeli, Hemşire, Eczacı (sağlık personeli alımı ) ve Mühendis Olarak 4/B Sözleşmeli Personel Alımı İlanı Yayınlandı. Yazılı veya sözlü sınav yok.

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü 22 Ocak 2016 tarihinde kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu madde 4, b fıkrası uyarınca sözleşmeli statüde 4 kişi hemşire, 1 kişi eczacı, 1 kişi mühendis, 3 kişi büro personeli unvanıyla istihdam edilecektir. Başvurular 5 Şubat 2016 tarihine kadar kuruma şahsen yapılması gereklidir. Posta veya farklı şekilde başvuru alınmayacağı belirtildi.

Hemşire olarak 4 kişi istihdam edilecek. Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hemşirelik Fakültesi veya Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olması şart.

Eczacı olarak 1 kişi istihdam edilecek. Eczacılık Fakültesi Mezunu olup, en az 6 yıl Üniversite Hastanelerinde çalıştığını belgelemesi gereklidir. KPSS şartı yok.

Mühendis olarak 1 kişi istihdam edilecek. Üniversitelerin Mühendislik Fakültesi Bölümlerinden mezun olup, Sistem ve Ağ Güvenliği Konularında en az iki yıl deneyimli olduğunu belgelemesi gereklidir.

Büro personeli 1 kişi alımı için: Fotoğrafçılık ve Kameramanlık Ön Lisans Programı mezunu olmak, belgelemek koşulu ile fotoğraf alanında Yükseköğretim Kurumlarında Eğitmen olarak en az beş (5) yıl süre ile ders vermiş olması şartları vardır.

Büro personeli 1 kişi alımı için: En az lise mezunu olmak, İşaret Dili, Yönetim Becerileri ve Sosyal Medya Uzmanlık konularında sertifika sahibi olmak, belgelemek koşuluyla Basın- Halkla İlişkiler alanında en az 10 yıllık iş tecrübesine sahip olması gereklidir.

Büro personeli 1 kişi alımı için: Meslek Yüksekokullarının Bilgisayar Programcılığı Bölümünden mezun olmak, Elektronik Belge ve Arşiv Yönetimi, Standart Dosya Planı alanında en az 1 yıl çalışmış olmak, aynı süre kadar sigorta priminin yatmış olmasını belgelemesi gereklidir.

Çukurova Üniversitesi personel alımlarını KPSS puan sıralamasına göre yapacak olup, minimum puan şartı yoktur. Eczacı olmak isteyen adaylar puan sıralamasına göre değil mülakat yapılarak kazananlar belirlenecektir. Diğer unvanlarda puan sıralamasına göre direk kazananlar açıklanacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.