Çukurova Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Çukurova Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

1 Nisan 2016 Tarihinde Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü 657 Sayılı DMK 4/B Maddesi Uyarınca Sözleşmeli Personel Alım İlanı Yayınladı. Başvurular 15 Nisan 2016 Tarihine Kadar Devam Edecek.

Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü 1 Nisan 2016 tarihinde 657 Sayılı DMK 4/B maddesi uyarınca sözleşmeli personel alımı yapacağını duyurdu. Özel bütçeden karşılanmak üzere 4 Hemşire, 1 Büro personeli olmak üzere toplam 5 kişi istihdam edilecek.

Başvurular 15 Nisan 2016 tarihine kadar İstenen belgeler ile beraber; Başvuru formu (Üniversitemiz Web sayfasında yayımlanan başvuru formu doldurulacaktır.) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi, Diploma Fotokopisi, 1 Adet Resim, 2014 KPSS sınav sonuç belgesi. Kuruma şahsen yapılacak olup, farklı bir şekilde başvuru alınmayacaktır.

Sınav tarihi itibariyle en az (18) yaşını tamamlamış olmak. Erkek adayların, muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelenmiş veya yedek sınıfa geçirilmiş olmak. Nöbet usulü çalışmaya engel bir durumunun bulunmaması gerekmektedir. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak.

Çukurova Üniversitesi hemşire alımı için: Sağlık Yüksekokullarının Hemşirelik Bölümü lisans mezunu olmak şart.

Çukurova Üniversitesi büro personeli alımı için: Üniversitelerin Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Lisans Bölümü mezunu olmak, Tercihen Psikoloji veya Rehberlik ve Psikolojik Danışmanlık Bölümlerinden birinde yan dal programını bitirmiş olmak şart.

Başvuran adaylarda Lisans mezunları için 2014 KPSSP3 grubu puanı esas alınacaktır. Adaylar yazılı veya sözlü (mülakat) sınavına tabi tutulmaksızın KPSS puan sıralaması esas alınarak en yüksek puanlı adaydan başlanarak kazananlar açıklanacaktır.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.