Cumhuriyet Üniversitesi 77 Personel Alımı

Cumhuriyet Üniversitesi 77 Personel Alımı

Cumhuriyet Üniversitesi 19 Haziran 2017 tarihinde 77 personel alım ilanı yayınladı. İlan için son başvuru tarihi 5 Temmuz 2017 olarak belirtildi. Cumhuriyet Üniversitesi’nce istihdam edilecek personeller sözleşmeli olarak istihdam edilecektir. Adaylarda..

Cumhuriyet Üniversitesi 77 personel alım ilanı yayınladı. 58 hemşire, 3 ebe, 1 diyetisyen, 12 sağlık teknikeri, 1 büro personeli ve 2 destek personeli (aşçı) alımı yapılacaktır.

Başvurular son başvuru tarihi olan 5 Temmuz 2017 tarihine kadar Cumhuriyet Üniversitesi resmi internet sayfasından temin edilecek başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Personel Dairesi Başkanlığı’na şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Başvuruda istenilen belgeler; başvuru formu, öğrenim belgesi, 2016 KPSS sonuç belgesi ve sertifika, çalışma belgesi ve sigorta döküm cetveli olarak belirtilmiştir. Adaylarda aranan şartlar ise şu şekilde açıklanmıştır:

2 Destek Personeli (Aşçı) alımı için: Ortaöğretim mezunu olmak, MEB’den Onaylı Aşçılık Sertifikası Sahibi Olmak, en az 3 (üç) yıllık Aşçı Bonservisi Sahibi Olmak gerekmektedir.

1 Büro Personeli alımı için: Ortaöğretim mezunu olmak, En az (5) beş yıl büro memuru olarak çalışmış olmak ve bunu belgelendirmek. Kalite Yönetim Sistemi ve F Klavye kullanım sertifikalarına sahip olmak ve Türk İşaret Dili eğiticilik ve tercümanlık belgesine sahip olmak gerekmektedir.

18 Hemşire alımı için: Fakülte veya Yüksekokulların Hemşirelik veya Sağlık Memurluğu Bölümü Lisans mezunu olmak.

40 Hemşire alımı için: Sağlık Meslek Lisesi Hemşirelik Bölümü mezunu olmak.

3 Ebe alımı için: Ebelik Bölümü Lisans mezunu olmak.

1 Diyetisyen alımı için: Beslenme ve Diyetetik Bölümü Lisans mezunu olmak.

12 Sağlık Teknikeri alımı için: Sağlık Teknikerlerinin alınacağı kadroya göre mezun olma şartı değişiklik göstermektedir. Anestezi, Fizik Tedavi, Radyoloji, Ameliyathane Teknikerliği (Önlisans) gibi bölümlerden mezun olma şartı yer almaktadır.

Genel şartlar ise; 2016 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) girmiş olmak, Lisans mezunlarında KPSSP3, önlisans mezunlarının da KPSSP93 ve lise mezunlarında KPSSP94 puanları esas alınacaktır. Erkek adayların askerlikle ilişiği bulunmamak olarak belirtilmiştir.

Kaynak:isilanlarikariyer.com

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum